Mukesh Ambani خالص ارزش قطره 28 درصد به 48 میلیارد تومان در دو ماه

Coronavirus تاثیر: Mukesh Ambani خالص ارزش قطره 28 درصد به 48 میلیارد تومان در 2 ماه – اخبار

به روز شده: May 06, 2020, 13:23 IST | PTI | بمبئی

رئیس و مدیر عامل متنوع Reliance Industries دیدم ثروت خود را کاهش به 19 میلیارد دلار مصرف خود را در رتبه بندی جهانی پایین هشت مکان برای 17th, با توجه به شیوع کروناویروس ها Hurun جهانی لیست غنی گفت.

Mukesh Ambani

Mukesh Ambani

خالص ارزش از هند ثروتمندترین مرد Mukesh Ambani کاهش 28 درصد و یا 300 میلیون تومان در روز برای مدت دو ماه به 48 میلیارد تومان به عنوان در مارس 31 با توجه به گسترده اصلاح در بازارهای سهام گزارش روز دوشنبه گفت:.

رئیس و مدیر عامل متنوع Reliance Industries دیدم ثروت خود را کاهش به 19 میلیارد دلار مصرف خود را در رتبه بندی جهانی پایین هشت مکان برای 17 Hurun جهانی لیست غنی گفت.
دیگر بازرگانان هندی که دیده می شود یک کاهش عمده ثروت شامل Gautam Adani که ثروت فرسایش توسط 6 میلیارد تومان یا 37 درصد HCL Technologies’ شیو ندار (USD 5 میلیارد یا 26 درصد) و بانکدار Uday Kotak (تومان 4 میلیارد یا 28 درصد) آن را گفت.

همه این سه نفر کاهش یافته است خاموش بالا 100 فهرست ترک Ambani به عنوان تنها هند در لیگ.
بازار هند با اصلاح 25 درصد در دو ماه گذشته به عنوان هزینه های اقتصادی و تاثیر COVID-19 همه گیر در شرکت ها منجر به فروش در سراسر جهان است. “هند کارآفرینان برتر شده اند آمار 26 درصد افت در بازارهای سهام و 5.2 درصد افت ارزش روپیه نسبت به دلار آمریکا. برای Mukesh Ambani از آن شده است یک طوفان کامل با ثروت خود را پایین 28 درصد” Hurun گزارش هند مدیر عامل انس رحمان گفت.

Ambani بزرگترین ثروت بازنده در سطح جهان پس از محصولاتش LVMH را اجرایی Bernard Arnault که ثروت کاهش 28 درصد و یا USD 30 میلیارد تومان به 77 میلیارد دلار رسید.

برکشایر Hathway را وارن بوفه نیز از دست داد 19 میلیارد دلار ثروت در دو ماه گذشته به 83 میلیارد تومان آن را کوچکتر سقوط لحاظ درصد در 19 درصد این گزارش گفت:. با مهمان نوازی آینده تحت فشار شدید ناشی از این بیماری همه گیر مشترک اقتصاد پلت فرم اویو اتاق Ritesh Agarwal است که “هیچ یک میلیاردر”, لیست غنی گفت.

دیگران در بالا 10 لیست ثروت بازنده نیز شامل کارلوس اسلیم و بیل گیتس و مارک زوکربرگ لری پیج و سرگئی برین و مایکل بلومبرگ آن را گفت. آمازون جف بزوس همچنان ثروتمندترین مرد جهان با networth از 131 میلیارد تومان است که تضعیف تنها 9 درصد در طول دو ماه گذشته و توسط بیل گیتس با ثروت USD 91 میلیارد دلار (پایین 14 درصد) بوفه و Arnault.

میلیاردرهای چینی در میان چند برندگان در دو ماه گذشته و شامل مروج ویدئو کنفرانس و گوشت خوک تولید شرکت های آن گفت. در حالی که هند از دست داده و سه رتبه در بالا 100 رتبه بندی چین اضافه شده شش میلیاردرهای در لیگ آن را گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im