خرید رپورتاژ

MSSA U-8 هندبال: Gokuldham را Saumya Labade دزد نشان می دهد – ورزش

به روز شده: فوریه 08, 2020, 07:41 IST | گوردون D’costa | بمبئی

Gokuldham را مهاجم Saumya Labade نمرات تمام هشت گل برای کمک به Goregaon طرف ترش Jamnabai Narsee 8-0.

Gokuldham's Saumya Labade (centre) in action against Jamnabai Narsee during an U-8 match at Azad Maidan yesterday. Pic/Suresh Karkera

Gokuldham را Saumya Labade (مرکز) در عمل در برابر Jamnabai Narsee در طول یک U-8 مسابقه در آزاد میدان دیروز. عکس/Suresh Karkera

Saumya Labade از Gokuldham مدرسه (Goregaon) برگزار شد centrestage به عنوان او خستگی ناپذیر زد محافل در اطراف Jamnabai Narsee (Juhu) ، پر انرژی مهاجم به ثمر رساند تمام هشت گل در پیشرو Gokuldham به راحت 8-0 برنده بیش از Jamnabai Narsee در دختران زیر 8 بازی از MSSA درون مدرسه هندبال در مسابقات آزاد میدان در روز جمعه.

ناوگان پا Saumya ثابت بیش از حد سریع برای Jamnabai که قادر به نگه داشتن سرعت برای جلوگیری از به ثمر رساندن اهداف در فواصل منظم.

تلاش Jamnabai Narsee دروازه بان Yaashna زوبین شاه که شجاعانه ایستاده بود زیر بار ذخیره شده در مدرسه را از درد و رنج یک شکست توسط یک بزرگتر حاشیه.

Yaashna تقریبا به تنهایی در برابر رقیب یورش از Gokulddham حمله به ویژه Saumya و حداقل نیم دوجین موجب صرفه جویی در, که محدود مخالفان از افزایش شمارش از اهداف است.

Saumya که همچنین یک جوجه ورزشکار در حال حاضر موفق به کسب چند مدال طلا در بازار داخلی مطابق با. حتی بعد از بازی او آماده بود به حل و فصل و یا آرام به عنوان او ادامه داد: به پرش و اجرا در اطراف با هم تیمی های او.

در حومه بمبئی منطقه سازماندهی شده زیر junior دیدار سال گذشته Saumya برنده طلا و یک نقره در 80 متر و 100 متر sprints بود. او همچنین بخشی از تیم مدرسه که برنده 4×100 متر رله طلا.

“من عشق را به اجرا و به عنوان یک ورزشکار به من کمک کرد در هندبال امروز. من می خواهم را به نفع خود مدال های بیشتر هر دو در هندبال و دو و میدانی و من مایل به آموزش سخت برای رسیدن به موفقیت گفت:” Saumya بود که احاطه شده توسط بی تاب او هم تیمی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de