MS Dhoni خواهد شکستن رکورد در هیچ. 3 احساس Gautam Gambhir; عرفان Pathan می گوید Virat Kohli بهتر “هر روز”

MS Dhoni خواهد شکستن رکورد در هیچ. 3 احساس Gautam Gambhir; عرفان Pathan می گوید Virat Kohli بهتر ‘هر روز’ – ورزشی

انتشار: Jun 17, 2020, 09:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Gautam Gambhir & Irfan Pathan در زمان انتخاب خود را هنگامی که پرسیده شد که آیا آنها را انتخاب کنید بین Wilkinson & MS Dhoni, به تعقیب یک هدف

Virat Kohli (L) and India's Mahendra Singh Dhoni arrive for a training session at Old Trafford Cricket Stadium in Manchester on June 15, 2019, ahead of their 2019 World Cup match against Pakistan. Pic/ AFP

Virat Kohli (L) و هند ماهندرا سینگ Dhoni می رسند برای یک جلسه آموزشی در اولدترافورد ورزشگاه کریکت در منچستر در 15 ژوئن 2019 پیش از خود 2019 جام جهانی در برابر پاکستان است. عکس/ AFP

Gautam Gambhir و عرفان Pathan شده اند instrumental بازیکنان در تیم کریکت هند در 2000s. Gambhir و عرفان Pathan به تازگی در یک بحث نشان می دهد با هر دو بحث MS Dhoni و Virat Kohli و چه کسی بهتر خواهد بود پنبه حلاجی شده در شماره 3 موقعیت.

صحبت کردن به طور انحصاری بر روی Star Sports Cricket متصل سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir & Irfan Pathan در زمان انتخاب خود را هنگامی که پرسیده شد که آیا آنها را انتخاب کنید بین Wilkinson & MS Dhoni, به تعقیب یک هدف:

Gautam Gambhir: آن را بسیار دشوار است برای مقایسه هر دو از آنها را به خاطر یک خفاش در شماره 3 یک خفاش در شماره 6 و یا 7.

سوال: اگر MS Dhoni ادامه داد: به بت بالاتر سفارش پس از آن چه ؟
Gambhir پاسخ: احتمالا کریکت جهان از دست رفته است یک چیز است و آن این است که MS نمی خفاش در شماره 3. تا به حال MS نیست کاپیتان های هند و batted در شماره 3 احتمالا کریکت جهان دیده اند کاملا متفاوت بازیکن احتمالا او می توانست بسیاری از اجرا می شود, او را شکسته اند بسیاری از سوابق. او می شده اند هیجان انگیز ترین کریکت در جهان او را کاپیتان های هند بود و او batted در شماره 3.

عرفان Pathan می افزاید: اما MS تا به حال تمام شانس را به خفاش در شماره 3 او نبود. من واقعا بر این باورند که اگر شما مقایسه Virat و ماهندرا سینگ Dhoni پنبه حلاجی شده در شماره 3 من هنوز هم احساس Virat بهتری روش. هیچ چیز وجود دارد که من به دور از ماهندرا سینگ Dhoni, بدیهی است که او شده است مطلق افسانه از بازی. هر کس نظر خود را. من هنوز هم Virat هر روز.

Gautam Gambhir پاسخ: احتمالا من گرفته اند MS Dhoni. MS Dhoni پنبه حلاجی شده در شماره 3 در تخت درها با کیفیت از حمله بولینگ در حال حاضر در جهان کریکت. نگاهی به سریلانکا و بنگلادش و هند غربی در وضعیت فعلی با نوع کیفیت در کریکت بین المللی وجود دارد, MS Dhoni را احتمالا شکسته و بسیاری از این پرونده است.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im