MS Dhoni نوبت 39; تیم رفقا دوش برخی از عشق در توییتر

MS Dhoni نوبت 39; تیم رفقا دوش برخی از عشق در توییتر – ورزشی

منتشرشده: ژوئیه 07, 2020, 10:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dhoni هند هم تیمی های سابق و کنونی را به رسانه های اجتماعی به آرزو سابق هند کاپیتان به عنوان او تبدیل 39 امروز

ماهندرا سینگ Dhoni تبدیل 39 سال امروز و کل کریکت هند برادری فشار می آوردند به سایت های رسانه های اجتماعی توییتر به گسترش خواسته های تولد و برخی از عشق و تحسین را برای کاپیتان سابق هند در روز سه شنبه.

MS Dhoni تنها بین المللی کاپیتان به برنده یک ICC 50-بیش از جام جهانی T20 جام جهانی و قهرمانان جام – نادر شاهکار در ورزش. او حتی به رهبری هند به شماره یک رتبه بندی در هر دو آزمون و ODI فرمت های.

چند نفر از اعضای کریکت هند برادری به توییتر گرفت به آرزوی Dhoni در روز خاص خود را.

“تولدت مبارک به من Bittu از خود Chittu. دوست من کسی که به من آموخت به انسان بهتر بودن و من ایستاده بود در زمان بد MS Dhoni,” هند همه طفیلی Hardik Pandya در توییتر نوشت.

“تولدت مبارک به MS Dhoni…یک رهبر واقعی که رهبری از جبهه واقعی برادر که مخفف واقعی خود برادران. یک جنگنده واقعی تا آخرین توپ در بازی است. با تشکر بسیار از برادر برای چنین لحظه با من…عاشق هر توصیه های داده شده به من و تیم” S Sreesanth گفت.

“بسیاری از بازده شاد بعد به مردی که خونسردی و صبر و شکیبایی همچنان به عنوان یک منبع الهام” نوشت: VVS Laxman.

Ganesh raina vijay در توئیتر خود نوشت: “یک بار در یک نسل یک بازیکن می آید و یک ملت متصل می شود با او از او فکر می کنم به عنوان یک عضو از خانواده خود kuch bahut apna sa lagta hai. تولدت مبارک به یک مرد است که جهان (Dhoni-بله) برای بسیاری از تحسین است.”

“در اینجا مایل تولد بسیار خوشحال MS Dhoni به یکی از مورد علاقه من, انسان, خواهر و برادر, خواهر رهبر من همیشه می تواند برای درخواست! مردی که همیشه با او ذهن و قلب است. با تشکر از شما برای همه الهام بخش Dhoni بهایی ایم” Suresh Raina.

BCCI نیز پرداخت ادای احترام به کاپیتان سابق هند با به اشتراک گذاشتن یک مونتاژ از هیولا sixes که او شکست او در طول زندگی حرفه ای.

MS Dhoni, که ساخته شده خود را تاخت و تاز کردن به جهان از کریکت در سال 2004 برابر بنگلادش شده است قابل توجه بنده از ورزش است. 39 سال بوده است حیاتی دندانه دار برای کریکت هند همیشه از او ورود خود را به بین المللی کریکت. می شود آن را خود درخشان دستکش کار یا مهارت پنبه حلاجی شده Dhoni تا به کمک در هر راه ممکن برای گرفتن مردان در آبی به اوج ورزش است.

MS Dhoni تا کنون بازی 90 آزمون 350 ODIs و 98 T20Is برای هند گردآوری بیش از 17000 بین المللی اجرا می شود.

به عنوان یکی از موفق ترین کاپیتان تیم کریکت هند, Dhoni شده است در یک فرصت مطالعاتی همیشه از نیمه نهایی 2019 جام جهانی که در آن هند را از دست داد به نیوزیلند. آن شده است و تقریبا یک سال است که او به دور از کریکت زمینه و در عین حال گفتگو در مورد بازگشت او و یا بازنشستگی آینده هرگز درگذشت و در زمان پس و او هنوز هم باقی مانده است یکی از صحبت در مورد اطفال در عصر حاضر است.

گمانه زنی در مورد بازنشستگی خود را از همه اشکال کریکت بین المللی شده اند که تا کنون پس از 2019 جام جهانی. اما Dhoni هنوز ساخته نشده هر گونه اطلاعیه. اما یک چیز مطمئن است — هر زمان که او آویزان چکمه های خود را, از آن خواهد شد یک روز که کل هند خواهد شد که اشک در چشمان خود درست مثل زمانی که Sachin Tendulkar به خود جلب کرد پرده در 24 سال زندگی حرفه ای طولانی در بمبئی.

ورودی از IANS

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de