MS Dhoni پیپ Rohit Sharma با باریکترین حاشیه در لیگ نظرسنجی


پیشرو کانال ورزشی جدید برای نظرسنجی به حال CSK کاپیتان بیا بالا پیش از MI را کاپیتان توسط یک حاشیه باریک

Rohit Sharma and MS Dhoni. Pic/ AFP

Rohit Sharma و MS Dhoni. عکس/ AFP

در #CricketConnected, Star Sports,’ جدید نشان می دهد بزرگترین در تمام دوران (G. O. A. T) – کاپیتان بود و یک کراوات بین MS Dhoni و Rohit Sharma بر اساس هیئت داوران آرای اما پس از انتخاب پنل نشان می دهد برداشت Dhoni جلوتر از Rohit با باریک ترین حاشیه.

توجیه انتخاب سابق انگلستان رودخانه Kevin Pietersen گفت: “ارتباط خود را با فلمینگ قوام در حق رای دادن و جدا هم روز پس از آن خواهد بود برای رفتن در برابر MS و او را احتمالا رای من دوست دارم آنچه Rohit Sharma می کند و من دوست دارم بمبئی سرخپوستان و رویکرد خود را به بازی. اما برای قوام و وزن از انتظار پایین وجود دارد در چنای MS پسر من.”

سابق نیوزیلند سریع کاسه دنی موریسون افزود: “به دنبال پرنیان و الهام که همکار (MS Dhoni) در رنگ زرد و آنچه که او را برای هند در رنگ های آبی و متغیر که هلی شات که تغییرات این دوره از بازی بله او خیلی بزرگتر و در پایان Rohit کردم زمان بیشتری است. اما برای من Dhoni طول می کشد فشار مثل هیچ کس دیگر.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de