‘MS Dhoni جهان-beater’, Dwayne براوو انتشار آهنگ برای هند ‘کاپیتان سرد” در روز تولد خود را

‘MS Dhoni جهان-beater’, Dwayne براوو انتشار آهنگ برای هند ‘کاپیتان سرد” در روز تولد خود را – ورزش

به روز شده: ژوئیه 07, 2020, 14:30 IST | ANI | دهلی نو

با عنوان “هلیکوپتر 7′ این آهنگ از آلبوم برو به شرح زیر است: “MS Dhoni, شماره, هفت, MS Dhoni, شماره, هفت, همه رانچی فریاد Dhoni, همه, هند, فریاد Mahi همه چنای فریاد Thala, MS Dhoni جهان-beater”

Pic courtesy/Dwayne Bravo's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Dwayne براوو را Instagram account

به عنوان هند ‘کاپیتان سرد’ MS Dhoni خود را جشن تولد 39 روز سه شنبه غرب هند همه طفیلی Dwayne براوو منتشر شد این آهنگ جدید که او ایجاد کرده است برای سابق هند کاپیتان.

با عنوان “هلیکوپتر 7′ این آهنگ از آلبوم برو به شرح زیر است: “MS Dhoni, شماره, هفت, MS Dhoni, شماره, هفت, همه رانچی فریاد Dhoni, همه, هند, فریاد Mahi همه چنای فریاد Thala, MS Dhoni جهان-beater”.

اشعار برجسته همه چیز Dhoni موفق به رسیدن به حرفه ای خود را تا کنون از جمله تمام ICC غنائم. براوو همچنین با استفاده از برخی از فیلم های قدیمی از حلقه-حافظ رودخانه در این آهنگ تصویری به دومی ادای احترام اتصالات.

Dhoni به ثمر رساند او در قرن اول در حالی که پنبه حلاجی شده در شماره سه برابر پاکستان در سال 2005 و به همه یادآوری این واقعیت براوو رفت و برای تشکر از Sourav Ganguly برای اجازه دادن به Dhoni خفاش در آن مقطع مهم از مسابقه.

Dhoni و براوو هم تیمی در لیگ برتر (لیگ) حق رای دادن Chennai Super Kings (CSK). هر دو بازیکنان بزرگ لذت بردن از رفاقت و براوو اغلب اعتبار سابق هند کاپیتان برای همیشه ایمان به او.

براوو شده است با CSK از سال 2011 است. او بازی های برگزار شده است در مجموع 104 مسابقات برای حق رای دادن چیدن 121 درها. همه طفیلی نیز ملبس به بنفش کلاه (اکثر درها در IPL) دو بار (2013 و 2015).

CSK برنده IPL سه بار (2010, 2011 و 2018) و همه این عناوین آمده اند تحت رهبری MS Dhoni.

39 سال بوده است در حال حاضر با بهره گیری از برخی از زمان به دور از بازی. او در آخرین بازی رقابتی کریکت در طول سال 2019 جام جهانی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de