MS Dhoni دارای قدرت باور نکردنی; بهترین دان در تاریخ: Michael هوسی

MS Dhoni دارای قدرت باور نکردنی; بهترین دان در تاریخ: Michael هوسی – ورزشی

انتشار: May 14, 2020, 15:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مایکل هوسی مذاکرات در مورد CSK کاپیتان MS Dhoni خوی در پایان با مهارت و تر با سانجی Manjrekar

در آخرین قسمت از ESPNcricinfo را Videocast میزبان سانجی Manjarekar چت کردن با مایکل هوسی سابق بین المللی کریکت استرالیا و یکی از بهترین finishers کریکت تا به حال تولید شده خود را در مورد زندگی حرفه ای و هنری از اتمام ماهندرا سینگ Dhoni و بیشتر.

قابل اعتماد, پس دان, هوسی معمولا آمد به خفاش در زمانی که تیم خود را در هر دو مورد نیاز به سرعت بخشیدن به اجرای رای دادن به سرعت و یا مدیریت اوایل بحران است. صحبت کردن در مورد خود را سرود که چگونه او به کار گرفته چنین فشار عظیمی, هوسی می گوید: “شما می توانید یا تسلیم شدن به آن خود را از دست دادن تمرکز و یا تمرکز خود را محدود کنید. من تو را دیدم فشار به عنوان یک فرصت برای انجام کاری خاص. را فشار خارج, من فکر می کنم که چگونه آن را احساس می کنید برای برنده شدن در پایان بازی جشن می گیرند و قادر به دریافت یک شب بخیر خواب. و این چیزی است که من می رویم.”

هوسی در زمانی که استرالیا به افتخار یکی از قوی ترین وسط نظم و او اعتبار می دهد به هم تیمی های خود به عنوان “مرد در انتهای دیگر نیاز به کمک بیش از حد. من خوش شانس بود به میانه که به من کمک کرد تا با تعقیب است. من عاشق پنبه حلاجی شده با ریکی Ponting اندرو Symonds, مایکل کلارک و دیگران. همه آنها بازیکنان فوق العاده در حق خود و به قرض دادن یک دست کمک در شرایط روی حیله و تزویر”. “من خوش شانس بود به مجموعه ای سفت و سخت قبل از توپ های معمول برای هر واحد تحویل است که با آن مواجه شدم که به من کمک کرد سوئیچ روشن و خاموش در بین تحویل” هوسی می افزاید: بیشتر.

به درک هوسی رویکرد بهتر سانجی Manjarekar با استفاده از یکی از جاوید Miandad نظریه “اگر Javed مورد نیاز 11 یا 12 اجرا می شود بیش از او سعی خواهد کرد برای به دست آوردن حداقل 8 اجرا می شود بیش از یک دلیل وجود دارد که همواره گسترده و یا بدون توپ برای جبران باقی مانده اجرا می شود” و می پرسد هوسی اگر او به دنبال همان سرود. “من سعی کردم به اجازه دهید آن را به 12 یا 13 اجرا می شود بیش از. و من یاد گرفتم این از MS Dhoni. او باور نکردنی است. او معتقد است که او که هراس گذشته برنده بازی است. بنابراین Dhoni سرد خود را نگه دارید و نگه داشتن آن دیگر به دلیل فشار بر روی کاسه را به عنوان به خوبی. پس جاوید به درستی می گوید: شانس گسترده و یا بدون توپ هستند بالاتر است. و اگر شما می توانید خود را خنک نگه دارید دیگر از مخالفان شما می توانید در بالا آمده” در پاسخ هوسی.

هوسی معتقد است که بزرگترین بازیکنان در این بازی باید چند صفات مشترک مانند ” آنها نمی چسبیدن به یک شکست برای بیش از حد طولانی است. اگر آنها از دست دادن آنها در حرکت به سرعت. آنها اجازه ندهید از دست دادن و یا برنده شدن مانع تفکر خود را. آنها همیشه سازگار و سطح رهبری آن است که آیا MS Dhoni یا ریکی Ponting”.

صحبت کردن در مورد Dhoni اختتامیه توانایی سانجی به یاد می آورد یکی از هند بازی مقابل سریلانکا در غرب هند. Dhoni بود در اعتصاب هند مورد نیاز 17 اجرا می شود در گذشته دو اور و سریلانکا قرار دادن بهترین خود را کاسه به کاسه یکی به اخر مانده ، “Dhoni فقط 3 اجرا می شود که در بیش از ترک 14 از گذشته بیش از, بود که به دگرگون یک ضعیف تر کاسه. که به ظاهر غیر ممکن است اما پس از آن چگونه Dhoni موفق به انجام این کار” می پرسد Sanjay. هوسی که پر است از ستایش برای کاپیتان سابق هند ادعا می کند “Dhoni بزرگترین دان از همه زمان که cricketing جهان تا به حال تولید شده است.” او می افزاید: “Dhoni می توانید نگه دارید خود را خنک و مخالفان کاپیتان پلک زدن ، Dhoni همچنین دارای قدرت باور نکردنی. او می داند که زمانی که او نیاز به پاک کردن طناب او می تواند آن را انجام دهد. او که در نوع خود باور است. راستش من نیست که این نوع از اعتقاد خودم.”

Chennai Super Kings (CSK) است سانجی مورد علاقه, لیگ, تیم, و او می خواهد به دانستن آنچه که باعث می شود آنها را طوری سازگار است. هوسی اجازه می دهد تا از راز, “حمایت از صاحبان که اجازه مربی Flemming و کاپیتان Dhoni تصمیم می گیرید که چگونه برای اجرای تیم عالی شیمی بین مربی و کاپیتان Dhoni رهبری و در نهایت پیش بینی از صاحبان Flemming و Dhoni به انتخاب بهترین بازیکنان به خصوص خوب هند بازیکنان و سپس با چوب آنها را برای زمانی که ممکن است.” این ساخته شده است بسیار عالی تداوم در این تیم است. و هنگامی که شما تداوم شما ایجاد روابط و اعتماد که در غیر این صورت طول می کشد زمان به رشد است.”

در پاسخ به سانجی سوال در CSK آینده پس از Dhoni حرکت در هوسی می گوید: “این یک 60 میلیون دلار سوال و من به همان اندازه مجذوب. من اعتقاد دارم که صاحبان می خواهم به نگه داشتن Dhoni درگیر در برخی از راه و یا دیگر. اما هر زمان که تغییر از گارد اتفاق می افتد, CSK ممکن است بخواهید برای شروع همه را دوباره و دوباره ساخت یک تیم با نام تجاری جدید و با استفاده از موجود خود فلسفه به عنوان آنها را وارد کنید بعد از دهه IPL. آن است که قطعا رفتن به بیشتر به چالش کشیدن در دوران کنونی.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im