MS Dhoni از دست داده است در PubG روشن به ندای وظیفه در طول COVID-19 مستند نشان می دهد دیپاک استان

MS Dhoni از دست داده است در PubG روشن به ندای وظیفه در طول COVID-19 مستند نشان می دهد دیپاک استان – ورزشی

به روز شده: May 09, 2020, 14:57 IST | سرپرستان | دهلی نو

Mahi بهایی است که بازی های مختلف بازی در حال حاضر گفت:” استان در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در Chennai Super Kings’ Instagram

MS Dhoni and Deepak Chahar

MS Dhoni و دیپاک استان

هند هاي دیپاک استان نشان داده است که کاپیتان سابق M. S. Dhoni است “از دست داده” در PubG و در حال حاضر, بنابراین روشن به ندای وظیفه. اخیرا در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Chennai Super Kings, Chahar ذکر است که Dhoni است و دیگر خوب در PubG او به عنوان روشن به ندای وظیفه. “ماهی بهایی (MS Dhoni) بازی نیست و به همان اندازه اما من هنوز هم بازی. Mahi بهایی است که بازی های مختلف بازی در حال حاضر گفت:” Chahar.

“آره مدتی بازگشت او پشت کردم به بازی PubG اما تا به حال از دست داده. او نمی تواند کشف کردن که عکسبرداری از آن. او به وضوح به دنبال از لمس,” او اضافه شده است. سازمان دیده بان ویدیو کامل زیر.

با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر ورزشی دنیا آمده است به توقف سنگ زنی و ورزشکاران در سراسر جهان در حال استفاده از این مجبور شکستن با غرقه شدن در فعالیت های است که آنها در غیر این صورت نمی توانید زمان برای.

در شرایط عادی Dhoni شده اند که در حال حاضر در عمل در 13th edition از لیگ برتر که در حال حاضر به حالت تعلیق تا مارس 15 با توجه به شیوع رمان coronavirus و شانس از مسابقات که در آینده نزدیک بسیار بعید است.

BCCI نیز در اکتبر-نوامبر پنجره به میزبان این مسابقات است. اما این حرکت می تواند تنها در صورتی امکان پذیر است که ICC تصمیم می گیرد برای به تعویق انداختن T20 جام جهانی که برگزار می شود از 18 اکتبر تا 15 نوامبر در استرالیا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de