خرید رپورتاژ

MP Sunny Deol رقص تعامل با دانش آموزان در Gurdaspur کالج – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 17, 2020, 13:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بتلا (پنجاب)

بازیگر-تبدیل-سیاستمدار دیده می شد در یک آهنگ محبوب از خود فیلم Gadar-Ek Prem Katha’ که حتی دانشگاه ارومیه پیوست

A screengrab from the video shared by BJP MP Sunny Deol on his Facebook page

یک screengrab از این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط BJP MP Sunny Deol در Facebook صفحه

بتلا (پنجاب): پس از Gurdaspur BJP MP Sunny Deol دوبله شد ‘از دست رفته’ در حوزه خود را ماه گذشته در او دیده می شد و تعامل با دانش آموزان در یک رویداد در یک کالج در منطقه پنجاب در روز یکشنبه. در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط آژانس خبری آنی بازیگر-تبدیل-سیاستمدار دیده می شد در یک آهنگ محبوب از خود فیلم Gadar-Ek Prem Katha’ که حتی دانشگاه ارومیه پیوست.

63 ساله نیز دیده می دهیم دیالوگ مانند ‘Taarikh pe taarikh’ و ‘Dhaai کیلو کا haath’ از سال 1993 فیلم Damini که در آن او با بازی در نقش یک وکیل مبارزه با یک مورد تجاوز به عنف.

Deol همچنین یک ویدیو در Facebook صفحه که در آن او پرداختن به دانش آموزان در پنجاب گفت: “شما بچه ها خوش شانس است که شما باید به اندازه کافی امکانات…. هنوز بسیاری از مردم باید از این امتیازات است که شما ممکن است داشته باشد.” او همچنین توصیه دانش آموزان به اطاعت از پدر و مادر خود را به عنوان او گفت: “هر چه پدر و مادر خود را به شما بگویم آنها که برای شما خوب… شما همیشه باید گوش دادن به آنها.”

بعد از آن در یک تجمع در بتلا زمانی که نماینده خواسته شده بود در مورد ‘از دست رفته’ پوستر او گفت: “من واقعا نمی توانم بگویم هر چیزی در این. من اینجا هستم تا به کار خود ادامه خواهد داد و انجام آن است. اجازه دهید مردم می گویند آنچه آنها می خواهند.”

با ورودی از آنی

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im