MP دختر که حدودا 24 کیلومتر روزانه به ثمر رساند 98.5 درصد در کلاس 10

MP دختر که حدودا 24 کیلومتر روزانه به ثمر رساند 98.5 درصد در کلاس 10 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 05, 2020, 19:50 IST | سرپرستان | بوپال

نیاز به مطالعه بود به طوری که حتی گرما و باران و هوای سرد می تواند به جلوگیری از او را از رفتن به مدرسه به طور منظم

Photo used for representational purposes

عکس مورد استفاده برای اهداف بازنمودی

Roshani, a 15-year-old girl از بهیند در مادها پرادش ثابت شده درست به نام او ساخت روستای خود افتخار با لباس کار سخت به طور منظم دوچرخه سواری 24 متر در روز است. او به ثمر رساند 98.5 درصد نمرات در کلاس 10 سؤال از دولت در هیئت مدیره. Roshani نیز که در هشتم و موقعیت در شایستگی لیست.

نوجوان مقیم Ajnol روستا در Mehgaon از بهیند منطقه, Madhya Pradesh. پدر او Purushottam Adrianne یک کشاورز است.

نیاز به مطالعه بود به طوری که حتی گرما و باران و هوای سرد می تواند به جلوگیری از او را از رفتن به مدرسه به طور منظم. Roshani امن 98.5 درصد علائم در 10 هیئت مدیره بررسی, گل جایی در شایستگی لیست را به عنوان به خوبی.

خانواده و روستا هستند و با افتخار از موفقیت خود را. Roshani گفت که او می خواهد برای تبدیل شدن به یک IAS را به تغییر در جامعه است. Roshani را مورد مطالعه قرار داده است تا 12. او دارای دو برادر است.

O. P. S. Adrianne سابق MLA از Mehgaon و وزیر امور خارجه در Shivraj سینگ Chouhan دولت توصیف کرده است دستیابی Roshani به عنوان نماد نور جدید. اعلام جایزه 11,000 تومان برای Roshani وزیر گفت که او مطرح شده است و امیدواریم که دیگر در منطقه است.

Roshani به طور منظم حدودا 12 متر به مدرسه برای حضور در کلاس و سپس حدودا بازگشت به خانه. او مشکلات زیادی به خاطر باران و سرما و گرما را از دست دادن روح و روان او. او به ثمر رساند تا 100 درصد در ریاضیات و علوم.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de