پوستر حرکت از SS Rajamouli را RRR به فردا به بلند کردن ارواح ما!

پوستر حرکت از SS Rajamouli را RRR به فردا به بلند کردن ارواح ما! – سرگرمی

انتشار: Mar 24, 2020, 19:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Jr NTR مصرف به حساب توییتر خود اعلام کرد که حرکت پوستر SS Rajamouli را RRR خواهد بود از فردا به بلند کردن ارواح ما. او همچنین خواست در خانه بمانند و در امان ماندن!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Jr NTR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/Jr NTR

برای همه کسانی که نمی دانم چه چیزی برای انجام در خانه و با توجه به اینکه قرنطینه به ویژه تمام علاقمندان فیلم وجود دارد برخی از اخبار بزرگ. Jr NTR, Alia Bhatt و Ajay Devgn اعلام کرده اند که حرکت پوستر از آینده خود magnum opus, RRR خواهد بود از فردا.

چه راهی بهتر به پرده نگاه اول از این مناسبت فرخنده از Gudi Padwa. این فیلم انتشار در عنوان بسیاری از پنج زبان – Hindi کانادا مالایالام تامیل و تلوگو. مصرف خود را به حساب توییتر NTR و Devgn اعلام این خبر بزرگ. NTR حتی گفت این بود که برای بالا بردن روحیه مردم و همچنین خواسته ما را به ماندن در خانه و ایمن ماندن.

اگر شما با دقت مشاهده پوستر در هر دوی آنها مشترک طراحی و رنگ هماهنگی نگاه بسیار شبیه به Devgn خود Tanhaji: گمنام جنگجو با استفاده از رنگ نارنجی و آبی. یک نگاه حق در اینجا:

حتی Alia Bhatt مشترک این خبر در Instagram, داستان, در اینجا آن است که:

Alia Bhatt Instagram

Rajamouli در حال آمدن است پس از موفقیت تاریخی از Baahubali و بسیاری از انتظارات و anticipations هستند در این دوره حماسه. تبلیغ شده در سرسام آور بودجه بیش از Rs. 400 کرور این بلند پروازانه قطعه کار شد میله میله برای آزادی در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 خواهد شد اما در حال حاضر انتشار در ژانویه 8, 2021!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>