روز مادر: ALTBalaji به ارمغان می آورد به شما در جنبه های مختلف از مادری

روز مادر: ALTBalaji به ارمغان می آورد به شما در جنبه های مختلف از مادری – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 09, 2020, 11:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

از Nirupa Roy را مطیع و تا کنون به خطر انداختن Maa در ’70s به شايد است کینه توز مامان در تعقیب دختر او آدم ربایان در قرن 21 ما آمده اند راه طولانی در به تصویر کشیدن مادران است.

Mentalhood poster/picture courtesy: PR

Mentalhood پوستر/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

به یاد داشته باشید زمانی که مادران بر روی صفحه نمایش نهایی شد ‘tyaag کی دوی’! از Nirupa Roy را مطیع و تا کنون به خطر انداختن Maa در 70s به شايد است کینه توز مامان در تعقیب دختر او آدم ربایان در قرن 21 ما آمده اند راه طولانی در به تصویر کشیدن مادران است. امروز ما روی مادران بیشتر relatable مشابه و در عین حال متفاوت از یکدیگر است.

آنها پر از عشق بی قید و شرط هستند و در عین حال بسیار فردگرا. همانطور که ما خودمان را آماده را به در روز مادر این توصیه ما به شما بسیاری از چهره های مادری دستگیر شده توسط ALTBalaji در سراسر آن سری محبوب.

مراقبت و محبت مادر:

karisma-kapoor

او می داند که پدر و مادر همه چیز در مورد تعادل راست. او هر مادر که خسته تاکید نگران و مراقبت اضافی. مامان کمک می کند که بچه های خود را انجام تمام تکالیف طول می کشد مراقبت از خود کوچکترین نیاز از جمله به خطر انداختن او خواب است. هر چند این ویژگی ها تا حدودی در حال حاضر در تقریبا تمام مادران او می رود مایل اضافی در همه زمان ها. درست مثل ما Meira شارما از Mentalhood که زندگی حول محور بچه های خود را و می خواهد بهترین از همه چیز برای آنها. نیست او به سادگی شایان ستایش?

سنتی و در عین حال مدرن و مادر:

supriya-pilgaokar

که خواهد بیرون رفتن از راه خود را برای خوشبختی خانواده اش ، کسی که هنوز هم فکر می کند ‘ورود kya kahenge’ اما وقتی که می آید به بچه ها او را, او یکی از اولین برای حمایت از تصمیم گیری های خود را. کاملا به تصویر کشیده شده توسط Supriya Pilgaonkar در ALTBalaji خانه او را هر کس می خواهید به. در جامعه ای که در آن عشق و ازدواج در خارج از جامعه و طلاق هنوز هم تابو محسوب می شود او می ایستد با دختر و پشتیبانی از تمام تصمیم گیری او.

سخت مادر:

mentalhood

بارافزون مادر به طور کلی به پایان می رسد تا پدر و مادر سخت به گرفتن برخی از نظم و انضباط در میان بچه های خود را. او این نوع از مادر که به هر میزان به مطمئن شوید که بچه های خود را گرفتن تمام هجوم آنها سزاوار به برخی از نظم و انضباط در زندگی خود را. ما به یک نوع مشابه از مادر در Preity Khosla از Mentalhood. مادر دو بچه که کمتر از شنیدها. سخت با کف دست زدن برای بچه ها نتایج در حفظ آرامش در خانه است. خنده دار و در عین حال relatable او می داند کلاهبرداری از تجارت هست.

این Micromanaging مادران:

sakshi-tanwar

وجود آمده آن دسته از مادران که نه تنها کنترل freaks اما همچنین می خواهید برای مدیریت هر ثانیه از زندگی فرزند خود را توسط قلاب و یا کلاه بردار. این قابل درک است که micromanaging مادر نگران او بچه, ایمنی, محل, اما هیچ حس از مرزهای شخصی. ناندیتا Hariprasad از ماموریت بیش از مریخ یک مثال کامل از این مادر. او یک دانشمند و مادر است که درخشان در کار اما در جایی ناامید پسر او با هک کردن تلفن خود را به طور مداوم پیگیری محل سکونت خود را.

پر جنب و جوش و رنگارنگ مامان:

shweta-tiwari

این مادر پر از زندگی و رنگ. هر زمان که او در اطراف او کودکان خود را در تمام جهان تبدیل می شود, رنگارنگ, فقط مانند یک نقاشی است. او پر جنب و جوش و در عین حال مبتنی است. ما خود را بسیار شیوا از نمایش Hum Tum و آنها را به خوبی متناسب در این رده است. او نقش یک تک و در عین حال مدرن که پشتیبانی از او بچه در همه چیز و همیشه تلاش می کند تا آنها را خوشحال.

این روز مادر نشستن خود را با مادر و طبخ یک ظرف های عجیب و غریب و گرفتن تمام این نشان می دهد شگفت انگیز در ALTBalaji برنامه!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de