خرید رپورتاژ

Motera ورزشگاه! Rohit Sharma نمی توانید صبر کنید به بازی Hardik Pandya خواستار آن ‘واقعی’ – ورزشی

به روز شده: فوریه 20, 2020, 14:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

“به نظر می رسد به سادگی دیدنی و جذاب است. یک لحظه به گرامی داشتن برای هر کریکت هند ، در سطح جهانی امکانات صندلی 110,000 به علاوه @JayShah #MoteraStadium,” بنارس توییتی

Picture Courtesy/ Rohit Sharma and Hardik Pandya Instagram, BCC/ Twitter

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Rohit Sharma و Hardik Pandya Instagram, BCC/ توییتر

پس از BCCI نمایش همه نمایش چشم پرنده از Motera ورزشگاه است که بزرگترین ورزشگاه در توییتر, بسیاری از ستاره ها از کریکت برادری را به رسانه های اجتماعی نشان می دهد که چگونه تحت تاثیر قرار گرفته بودند با Motera ورزشگاه.

هند, درب بازکن, Rohit Sharma به توییتر گرفت به ستایش ورزشگاه و گفت که او نمی تواند صبر کنید برای برخی از بازی کریکت در جهان بزرگترین ورزشگاه کریکت – Motera ورزشگاه در احمدآباد. این Motera ورزشگاه پرده برداری خواهد شد در فوریه 24.

“به نظر می رسد شگفت انگیز شنیده زیادی در مورد آن نمی توانید صبر کنید برای بازی وجود دارد @BCCI,” Rohit Sharma توییتی.

همه طفیلی Hardik Pandya که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی نیز بیان شده که چگونه او احساس خود را در مورد ورزشگاه و در ادامه به برچسب آن را به عنوان “غیر واقعی”.

مربی راوی بنارس گفت: این نگاه های دیدنی و جذاب و که یک بار در مسابقات رخ می دهد همه سرخپوستان را گرامی لحظات در محل. به خوبی گفت. “به نظر می رسد به سادگی دیدنی و جذاب است. یک لحظه به گرامی داشتن برای هر کریکت هند ، در سطح جهانی امکانات صندلی 110,000 به علاوه @JayShah #MoteraStadium,” بنارس توییتی.

با گنجایش بیش از 1,10,000 این Motera ورزشگاه را کنده شدن استرالیا در زمین ملبورن کریکت به عنوان خطابه بزرگترین ورزشگاه. واقع در احمدآباد به Motera ورزشگاه ساخته شده بود در سال 1982 با گنجایش 49,000 در زمان ساخت و ساز که در حال حاضر افزایش یافته است. Motera نیز ضرب و شتم باغ بهشت در کلکته هند به عنوان بزرگترین ورزشگاه کریکت است که گنجایش 66,000 تماشاگران.

قبلا BCCI در زمان به توییتر ارسال شده و خورشید را بوسید عکس از Motera ورزشگاه و زیر نویس پست “خورشید است! #MoteraStadium احمدآباد, هندوستان.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رسید در احمدآباد برای یک رویداد در فوریه 24 و برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به جمعیت عظیمی از گزارش بیش از 1 لاخ مردم است. این امر می تواند شبیه به Hody مودی رویداد در ایالات متحده در سال گذشته است.

ورودی از IANS

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im