در حالی که بسیاری از ما در خانه قرنطینه نشسته، انتظار بی پایان برای قفل شدن به پایان برسد، توسار کاپور که یک پدر و مادر تنها به پسر 4 ساله اش لاکشیا مشغول مدرسه خانگی بوده است.

Tusshar Kapoor with Laksshya Kapoor/picture courtesy: PR

Tusshar کاپور با Laksshya کاپور / تصویر حسن نیت ارائه میدهد : روابط عمومی

بازیگر و تهیه کننده توسار کاپور که همگی برای انتشار سرمایه گذاری تولیدش لاکسمی بمب هیجان زده است، نیمه اول سال بسیار پرمشغله ای داشته است. در حالی که بسیاری از ما در خانه قرنطینه نشسته، انتظار بی پایان برای قفل شدن به پایان برسد، توسار که یک پدر و مادر تنها به پسر 4 ساله اش لاکشیا مشغول مدرسه خانگی بوده است. توخار طرفدارانش را با هایی در رسانه های اجتماعی در مورد آزمایش های علوم خلاقانه ای که با پسرش انجام می دهد پهلو نگه می دارد.

صحبت کردن در مورد صبح های شلوغ خود را، که برنامه خود را برای بیش از 3 ماه در حال حاضر بوده است، سهام Tusshar، “صبح من به طور کامل کنار گذاشته شده برای مدرسه Laksshya، که در حال حاضر در خانه بیش از زوم اتفاق می افتد. همه بچه ها وارد می شوند و می توانند معلم را روی صفحه ببینند. این یک کلاس 4-5 ساعته هر روز صبح که در آن شما نیز استراحت به صبحانه است. بچه ها توسط معلم هدایت می شوند تا آزمایش ها یا فعالیت هایی انجام دهند و من با لاکشیا می نشینم تا اطمینان حاصل کنم که او از دستورالعمل های معلم پیروی می کند و در فعالیت ها نقش دارد. ما همچنین تکالیف را دریافت می کنیم تا به صورت آفلاین تکمیل شود و روز بعد از طریق ایمیل ارسال شود.»

tusshar-kapoorTusshar کاپور با پسر Laksshya کاپور / تصویر حسن نیت ارائه میدهد : روابط عمومی

صحبت کردن بیشتر در مورد زندگی خود را در قفل او اضافه می کند، “خوب این مرحله بسیار شلوغ برای من بوده است. همانطور که همراه با مدیریت کار من بیش از ایمیل ها و تماس ها، تمام روز من با پسرم صرف، حضور در مدرسه، به پایان رساندن مشق شب و سپس گرفتن برخی از زمان پخش در شب است.”

توسار در سال ۲۰۱۶ از طریق رحم جایگزین از لاکشیا استقبال کرد و این بازیگر زمان دارد و دوباره به اشتراک گذاشت که چگونه زندگی اش پس از این تصمیم عظیم تغییر کرده است. زمان و دوباره توخار را نقطه چین و پدری بسیار درگیر دیده ایم و به نظر می رسد قفل شدن به دونفره پدر و پسر حتی زمان با کیفیت تری داده است تا با هم بگذرانند.

در جبهه کار، تی او بازیگر به تازگی ۱۹ سال را در بالیوود به پایان رساند و حتی یک را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در مورد اولین فیلمش موجه کوچ کهنا های صحبتکرد. او در ادامه به انجام فیلم هایی مانند خاکی، کیا کول هاین کوم، دول، ضربات در لوخندوالا، ضربات در وادالا و البته سریال گلمال پرداخت.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار