موسمی 2020: موسمی جنوب غربی بازدید کرالا می گوید آی

موسمی 2020: موسمی جنوب غربی بازدید کرالا می گوید آی – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 12:44 IST | PTI | دهلی نو

IMD در اوایل این هفته گفت که باران های موسمی شد و به احتمال زیاد به آمار هند در اطراف ژوئن 1. این بود که یک نسخه از آن شروع زودتر پیش بینی ژوئن 5.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

جنوب غربی موسمی ساخته شده است شروع بیش از کرالا مارک شروع از چهار ماه به فصل بارندگی به هند هواشناسی اداره روز دوشنبه گفت:.

“موسمی جنوب غربی ساخته شده است شروع بیش از کرالا” آی مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفت. چهار ماه فصل باران های موسمی از ماه ژوئن تا سپتامبر به حساب 75 درصد بارندگی در کشور است.

خصوصی پیش بینی Skymet آب و هوا در 30 مه اعلام کرده بود ورود موسمی ولی آی حال متفاوت گفت: شرایط نبودند رسیده و سپس به صورت یک اطلاعیه.

IMD در اوایل این هفته گفت که باران های موسمی شد و به احتمال زیاد به آمار هند در اطراف ژوئن 1. این بود که یک نسخه از آن شروع زودتر پیش بینی ژوئن 5. در سال 2019 های موسمی تا به حال آمار کرالا در ژوئن 8.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de