Mohit Raina در بازی زندگی واقعی پلیس به نام Navniet Sekera: باید سعی کردم به بهترین

Mohit Raina در بازی زندگی واقعی پلیس به نام Navniet Sekera: باید سعی کردم به بهترین من – سرگرمی

انتشار: May 17, 2020, 11:09 IST | سرپرستان | بمبئی

Mohit Raina می شود پرده; مذاکرات در مورد تجربه شخصی خود را پس از کار در این مجموعه وب سایت Bhaukaal.

Mohit Raina (Picture courtesy/AFP)

Mohit Raina (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/AFP)

این یک مسئولیت بزرگ برای به تصویر کشیدن بر روی صفحه نمایش یک کسی که زنده است. مسئولیت بزرگتر می شود اگر فرد در حال essayed است که یک پلیس است و هنوز هم در خدمت محیط Raina به شما می گوید از تجربه شخصی پس از کار در این مجموعه وب سایت “Bhaukaal”. این نمایش بر اساس زندگی واقعی پلیس به نام Navniet Sekera. در نشان دادن محیط شخصیت است که به نام Naveen Sikhera.

“این بسیار خام و فرسوده موضوع با الهام از زندگی واقعی حوادث است. آن را بر اساس یک زندگی واقعی IPS افسر که هنوز هم دارای یک موقعیت بسیار مهم در اوتار پرادش نیروی پلیس. این بود که در اوایل 2000s هنگامی که او به طور کامل تمیز کردن چندین مکان در اوتار پرادش از جمله مظفرنگر که شناخته شده است به عنوان جرم و جنایت سرمایه از کشور که در آن زمان” Mohit ادعا کرد تمام صحبت به سرپرستان.

این بازیگر افزود: “داستان بر اساس زندگی خود را. او بسیار معروف نام بیش از وجود دارد و به طور کامل تغییر معنای نیروی پلیس در اوتار پرادش ، ‘Bhaukaal’ is a 10-اپیزودیک سری که من بازی او را.”

سوال آن است که اگر یک مسئولیت اضافه شده بازی یک افسر پلیس است که هنوز هم در خدمت این بازیگر پاسخ داد: “بله البته. این یک مسئولیت اضافه شده چرا که شما در حال به تصویر کشیدن کسی است که هنوز هم در سرویس است.”

“قبل از شلیک شروع من او را ملاقات نمود صرف برخی از زمان با او و خانواده اش است. او می آید از یک روش بسیار ساده کشاورزی پس زمینه. پس از ملاقات با او متوجه شدم که او بسیار پرشور اختصاص داده شده در مورد کار خود را و یک کله خر طبیعت است. زنان ایمنی شده است پژوهشگران در طول سال. من متوجه شدم که من مسئولیت بیش از حد است چرا که او هنوز هم در خدمات. من سعی کردم بهترین من بدهید و او راضی است” مطلع Mohit.

کارگردان Jatin Wagle جرم و جنایت, درام, وب سری ستاره Mohit Raina, Abhimanyu سینگ Siddhant کاپور Bidita کیسه و دیگران. “Bhaukaal” به تازگی برای اولین بار در MX Player.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de