Mohena Kumari در نهایت آزمون COVID-19 منفی

Mohena Kumari در نهایت آزمون COVID-19 منفی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 01, 2020, 13:57 IST | سرپرستان | بمبئی

این بازیگر در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن اخبار با طرفداران خود در روز چهارشنبه.

Mohena Kumari Singh

Mohena Kumari سینگ

بازیگر تلویزیون Mohena Kumari در نهایت آزمایش COVID-19 منفی پس از یک ماه نبرد با ویروس.

این بازیگر در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن اخبار با طرفداران خود در روز چهارشنبه.

“ما در نهایت آزمایش منفی از coronavirus… بعد از یک ماه! ما می خواهم برای تشکر از تمام پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای انجام بهترین آنها می تواند با هر اطلاعاتی را که در دسترس بود به جهان در مورد این ویروس در AIIMS ریشیکش.”

او همچنین یک پیام قدردانی نسبت به پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی به مناسبت روز پزشک در روز چهارشنبه.

“امروز ما جشن کار پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در کشور ما است. در زندگی من ملاقات برخی از فوق العاده پزشکان و پرستاران compounders و سایر کارکنان پزشکی… من می خواهم برای تشکر از همه آنها برای خود صادقانه تلاش برای کمک به مردم برای کاهش یا از بین بردن درد خود را.”

“من واقعا امیدوارم و دعا می کنم که همه پزشکان در حال انجام همین کار را برای مردم از همه سنین و اقشار و دین است. مردم بسیار زیاد ایمان پزشکان و ما امیدوارم که همیشه پزشکان به مقابله به مثل است که با فداکارانه مراقبت و بشریت است. من می خواهم به آرزو تمام فداکار و صادق و سخت کوش و زحمتکش پزشکان بسیار خوشحال ملی پزشکان بعد. ما با تشکر از شما برای خدمات خود را. #doctorsday2020” را نوشت “Yeh Rishta Kya Kehlata Hai”.

Mohena Kumari تا به حال مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت در آغاز ماه ژوئن. شوهرش Suyesh Rawat, father-in-law Satpal Maharaj که Uttarakhand وزیر گردشگری و مادر نیز یافت می شود COVID 19 امتیاز مثبت.

در ژوئن 13, خانواده به خانه بازگشت از بیمارستان با وجود هنوز در حال COVID-19 مثبت است. آنها شده اند و زندگی در انزوا در خانه پس از آن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de