خرید رپورتاژ

Mohammed Shami sizzles Jasprit Bumrah بازگشت! – ورزش

به روز شده: Feb 16, 2020, 08:04 IST | Gaurav Joshi | همیلتون

بنگال هاي ادعا می کند در حالی که سه Jasprit میان درها دوباره به هند skittle کردن NZ یازدهم برای 235; افتتاحیه Agarwal و شاو قرار داده تا بهتر نشان می دهد در دوم حفاری تور بازی

Mohammed Shami celebrates a New Zealand XI wicket on Day Two of the practice match at Seddon Park in Hamilton on Saturday. The opening Test at Wellington starts on Friday. Pic/BCCI

Mohammed Shami جشن نیوزیلند یازدهم چوگان در روز دو از تمرین و مسابقه در Seddon پارک در همیلتون در روز شنبه. باز آزمون در ولینگتون شروع می شود در روز جمعه. عکس/BCCI

همیلتون: در جلسه بعد از ظهر سر مربی راوی بنارس رفت از اتاق پانسمان و ایستاده بود پشت wicketkeeper برای تماشای Umesh Yadav کاسه. نیوزیلند یازدهم تیم در حال حاضر از دست داده و پنج ویکت هند بودند در بالا اما بنارس در ادامه به تماشای Umesh دوم املا از روز مثل شاهین.

Umesh پیشتاز به همراهی Jasprit Bumrah و محمد شامی در این آزمون اولین بار در ولینگتون از روز جمعه و کادر مربیگری به نظر می رسید مشتاق حصول اطمینان از که او می تواند مطابقت با سوء استفاده از سرعت خود را بازی بولینگ همکاران.

Umesh حال متواضع روز با آمار و ارقام از 2-49 از 13 اور و دگرگون خوبی در مراحل. او مربع نیوزیلند یازدهم بازکن Rachin Ravindra با یک حیوان از یک تحویل و سپس به حال Daryl Mitchell گرفتار در اواسط جدا برای 32. اما با توجه شامی و Bumrah ترکیب شده بود برای 5-35 در 21 اور آشکار است که Umesh نیاز به بالا بردن بازی خود را می آیند هفته آینده.

نیوزیلند بودند دگرگون کردن 235 در 74.2 اور اما Bumrah (2-18 در 11 اور) و شامی (3-17 در 10 اور) با استفاده از شرایط به خوبی و در این روند اضافه شده مایل به پاهای خود را جلوتر از دو تست دنیای بازی مسابقات قهرمانی.

Umesh (2-49 در 13 اور) و Navdeep Saini (2-58 در 15 اور) دگرگون بیشتر اور, اما, نیست, نیم, به عنوان خوب به عنوان دو برتر پیسرز که مشکل ضربه در تمام جادوها خود را.

با زمین, کاهش, کردن, Prithvi شاو (29 حلاجی کردن 19 توپ) به راه انداخته یک سری از پوشش درایو از جمله یک سطح شیب دار شش در حالی که دستها Agarwal (23 حلاجی کردن 17 توپ) رو حداکثر با یک Nataraj شات به پایان روز در 53 برای هیچ از دست دادن.

نیم ساعت آخر بود و سرگرم کننده به عنوان اسکات Kuggeliejn و بلر Tickner برخی از جدی چسباندن از هر دو شاو و Agarwal استفاده می شود که به سرعت به دست آوردن برخی از آسان اجرا می شود. آن را کمک کند که Seddon پارک پیگیری کرده بود کاسته قابل توجهی از ساخت strokeplay آسان تر از انتظار می رود. Bumrah استثنایی بود با جدید و توپ در حالی که شامی مسلما هند بهترین کاسه ساز به عنوان او دگرگون با سرعت و مهارت است.

وقتی که شامی است که در ریتم خوب خود گام های کاملا فاصله و با عجله توپ را به ضربه.

روز شنبه, که آیا آن را بازی بولینگ به یا با نسیم در پشت خود شامی شبیه یک جهان شخص برتر از اقران.

هر دو تیم Seifert (9) و هنری کوپر (40) نگاه بی منطق در دفاع به عنوان شامی دور هوسران بوسید خارج از درختان بید.

جیمی Neesham (1) نگاه پریشان به عنوان شامی ثابت خود را خارج از بیخ و بن. آن را سریع بولینگ از بالاترین کالیبر ساخته شده است که نیوزیلند XI ضربه نگاه گردشگری در زمان.

اما شاید رضایت بخش ترین واقعیت بود شامی دو عمل با Bumrah. رد نیوزیلند یازدهم برای 235 ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده اما راه هند seamers عامل آن ملزم به ارسال لرزه در نیوزیلند شد.

5
هیچ. از درها شامی (3) و Bumrah (2) ادعا کرد که در روز شنبه

ورودی از PTI

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان