Mohammed Shami: من فکر خودکشی سه بار

Mohammed Shami: من فکر خودکشی سه بار – ورزشی

به روز شده: مارس 03, 2020, 12:10 IST | PTI | دهلی نو

محمد شامی گفت: اعضای خانواده اش می ترسید او “ممکن است پرش” از 24 طبقه آپارتمان

Mohammed Shami

Mohammed Shami

در وحی شگفت انگیز هند بادپا Mohammed Shami ادعا کرده است که او از اقدام به خودکشی سه بار در حالی که مبارزه با مسائل شخصی چند سال پیش به اجبار خانواده اش را به نگه داشتن یک ساعت مچی بیش از او را در تمام زمانها. او گفت که اعضای خانواده اش می ترسید او “ممکن است پرش” از 24 طبقه آپارتمان. شامی هند یکی از پیشرو پرتاب کنندگان در سال های اخیر, باز کردن در زندگی شخصی و حرفه ای در طول یک Instagram chat با هم تیمی و محدود اور جوخه’ معاون کاپیتان Rohit Sharma.

“من فکر می کنم اگر خانواده من تا به حال پشتیبانی نمی شود من پس از آن من می خواهم که از دست من کریکت. من فکر خودکشی سه بار در این دوره به دلیل استرس شدید و مشکلات شخصی” شامی نشان داد در طول جلسه در روز شنبه. در حال حاضر یکی از مهره های اصلی هند حمله بولینگ در سراسر فرمت 29 سال تلاش شد تا تمرکز خود را در کریکت ، “من فکر کردن در مورد کریکت در همه. ما زندگی در طبقه 24. آنها (خانواده) ترسیده بودند من ممکن است پرش از بالکن. برادر من از من حمایت زیادی است.

“من 2-3 دوستان مورد استفاده قرار گیرد به ماندن با من برای 24 ساعت. پدر و مادر من از من خواست به تمرکز بر روی کریکت برای بازیابی از این مرحله و نه فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری. من شروع به آموزش و عرق آن را به مقدار زیادی در یک آکادمی در Dehradun” شامی گفت. در ماه مارس سال 2018 شامی همسر حصین جهان را متهم کرده بود که او از خشونت و شکایت پلیس پس از آن هند بازیکن و برادرش بودند رزرو در زیر بخش مربوطه. تحول در زندگی شخصی او خود را مجبور کارفرما BCCI به نکردن بازیکن مرکزی قرارداد در حالی که برای.

“نوتوانی استرس زا به عنوان تمرینات مشابه تکرار می شود هر روز. پس از آن مشکلات خانوادگی شروع شده و من هم دچار حادثه. حادثه اتفاق افتاده 10-12 روز پیش از IPL و مشکلات شخصی در حال اجرا بالا در رسانه ها” شامی گفت: Rohit. شامی گفت: خانواده اش ایستاده بود مثل یک سنگ با او و حمایت و کمک او به عقب بر گردیم روی پای خود را.

“سپس خانواده من توضیح داد که هر مشکل یک راه حل مهم نیست چقدر بزرگ مشکل است. برادر من از من حمایت زیادی است.” صحبت کردن در مورد یکی دیگر از دوره های دردناک در زندگی خود پس از آسیب دیدگی در جام جهانی 2015, شامی گفت: آن زمان او تقریبا 18 ماه به عقب بر گردیم در این زمینه است. “زمانی که من مجروح در جام جهانی 2015 و پس از آن زمان من 18 ماه به طور کامل بهبود می یابند که دردناک ترین لحظه در زندگی من بود یک دوره بسیار پر تنش.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im