محمد شامی نشان می دهد که چگونه زهیر خان, وسیم اکرم (ص) خود را به شکل بولینگ حرفه ای

محمد شامی نشان می دهد که چگونه زهیر خان, وسیم اکرم (ص) خود را به شکل بولینگ حرفه ای – ورزشی

به روز شده: Apr 22, 2020, 14:24 IST | ANI | دهلی نو

بهترین جفت ارز از Ganesh raina vijay and Sachin. وقتی که می آید به پنبه حلاجی شده من استفاده می شود به نگاه کردن به raina vijay and Sachin” شامی گفت: در طول Instagram Live session

Mohammed Shami. Pic/Getty Images

Mohammed Shami. عکس/گتی ایماژ

هند pacer محمد شامی در روز سه شنبه نشان داد چه نقش زهیر خان و وسیم اکرم (ص) را در شکل دادن به خود بولینگ حرفه ای. شامی همچنین نشان داد که رشد او استفاده می شود به نگاه کردن به Sachin Tendulkar, Ganesh raina vijay, Zaheer و رسول اکرم (ص).

هاي انجام یک Instagram Live جلسه با ضربه Manoj Tiwary. “هنگامی که ما در حال رشد کردن ما استفاده می شود تا شاهد است که هند و پاکستان استفاده می شود شدید ترین مسابقات است. Sachin Tendulkar بسیار خوبی از این بازی و من به او نگاه کرد زمانی که من در حال رشد بود. بهترین جفت ارز از Ganesh raina vijay and Sachin. وقتی که می آید به پنبه حلاجی شده من استفاده می شود به نگاه کردن به raina vijay and Sachin” شامی گفت: در طول Instagram Live session.

“وقتی که می آید به بازی بولینگ, من استفاده می شود به نگاهی زهیر خان. زمانی که هند و پاکستان با آن مواجه خاموش در برابر یکدیگر من هم به مانند وسیم اکرم (ص). هر دو ظاهر و رسول اکرم (ص) بودند سمت چپ بازو bowlers,” او اضافه شده است.

شامی تا به حال روی لئامت دادن با Kolkata Knight Riders, و به عنوان یک نتیجه او این فرصت را به یاد بگیرند که از وسیم اکرم (ص) به عنوان سابق پاکستان کاسه استفاده می شود بولینگ مربی KKR.

هند pacer نیز تا به حال یک فرصت برای یادگیری از ظاهر به عنوان دو برد از روی لئامت دادن در لیگ حق رای دادن دهلی نو پایتخت.

“زمانی که من آمد به KKR من متوجه شدم مهارت و ارزش های مرتبط با کریکت. من به تماشای وسیم اکرم (ص) تمام زندگی من در تلویزیون اما با KKR من تا به حال این شانس را از او یاد بگیرند. برای روز اول من بود و نه حتی قادر به صحبت کردن به او.

“وسیم بهایی آمد تا به من و او آغاز گفتگو با من و او شروع به من گفتن همه چیز در مورد بازی بولینگ. او خواندن من خیلی سریع او متوجه آنچه که من هستم همه چیز در مورد من آموخته زیادی را از او. اگر شما کسی که تجربه نزدیک به شما و سپس شما باید خجالتی و دور کنید و سعی کنید به یاد بگیرند که حداکثر چیز به عنوان” شامی گفت.

“زهیر داداش من بازی خیلی با هم, اما هر زمان که من فرصتی برای صحبت کردن با او بسیار مفید بود. من صرف زمان با او در طول IPL روی لئامت دادن با دهلی نو پایتخت زهیر داداش بسیار با تجربه من فقط می خواستم به یاد بگیرند که چگونه برای رفتن در مورد بازی بولینگ با توپ های جدید,” او اضافه شده است.

شامی گذشته دیده می شود در عمل در طول دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند. هاي اند در عمل برای Kings XI Punjab اگر IPL آغاز شده بود در مارس 29.

این مسابقات به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de