مدل Gisele Bundchen را نمی خواهید هدیه تولد

مدل Gisele Bundchen را نمی خواهید هدیه تولد – ورزشی

به روز شده: May 14, 2020, 12:58 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Gisele Bundchen نشان داد پسر او Benjamin Rein, 10, خواست برای کمک های مالی به جای هدیه.

Gisele Bundche

Gisele Bundche

NFL ستاره تام بردی, همسر, Gisele Bundchen نشان داد پسر او Benjamin Rein, 10, خواست برای کمک های مالی به جای هدیه برای روز تولد خود را پس از تحقق مقدار پلاستیکی شناور در اقیانوس.

“یکی داستان است که من می توانم به یاد داشته باشید که زمانی که ما در ساحل بودند و من پسر بنی یافت پلاستیکی در اقیانوس. او خیلی ناراحت بود و من به او توضیح داد که این چیزی است که اتفاق می افتد پس از ما دور انداختن چیزهایی که آنها رفتن به محل های دفن زباله و گاهی در نهایت در اقیانوس” مدل به نقل از به نقل از مجله مردم.

“برای چند سال گذشته او تصمیم گرفت که او نمی خواست هدیه از دوستان خود را در روز تولد خود را ، به جای آن او خواهد بود اگر آنها می تواند کمک به سازمان هایی که کمک به گونه های در معرض خطر,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im