خرید رپورتاژ

MNS نصب پوستر هشدار ‘مهاجران غیر قانونی از بنگلادش و پاکستان – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 04, 2020, 16:10 IST | ANI | بمبئی

این پوستر نیز از ویژگی های MNS رئیس راج Thackeray و پسرش Amit Thackeray بود که به تازگی پذیرفته به حزب

Raj Thackeray at the launch of his new party flag in Goregaon. Picture/ Satej Shinde

راج Thackeray در راه اندازی جدید خود با حزب پرچم در Goregaon. عکس/ Satej Shinde

ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) رهبر Sandesh دسای روز سه شنبه گفت که این حزب قرار داده خواهد شد تا پوستر در دولت به ‘اشاره’ به مهاجران غیر قانونی از بنگلادش و پاکستان به کشور را ترک کنند.

دسای بیانیه می آید پس از MNS پوستر بیان ‘بنگلادشی کشور را ترک کنند در غیر این صورت شما خواهد شد هدایت می شود در MNS سبک دیده می شد در پنول منطقه از منطقه Raigad در روز دوشنبه.

“ما قرار داده تا با پوستر مانند این در همه جا. ما در حال دادن تذکر به مهاجران غیر قانونی از بنگلادش و پاکستان است که باید آنها را ترک کشور ما به خاطر آنها اینجا زندگی می کنند به طور غیر قانونی. تجمع راج Thackeray نیز برنامه ریزی شده” دسای گفت: ANI.

“پلیس همه چیز را می دانیم و آنها می توانند اقدام کنند. همچنین ما در نامه ای به پلیس. وجود مهاجران بنگلادشی کار در سایت های ساخت و ساز. در مورد آنها مرتکب جنایات چگونه آنها می رویم به توان? دولت باید برخی از گام” او گفت:.

این پوستر نیز از ویژگی های MNS رئیس راج Thackeray و پسرش Amit Thackeray بود که به تازگی پذیرفته به حزب.

Thackeray پیشتر گفته است که این حزب را از یک تظاهرات در فوریه 9 در بمبئی به رانندگی “غیر قانونی نفوذی” از پاکستان و بنگلادش از هند است.

“ما را از یک تظاهرات در فوریه 9 به رانندگی غیر قانونی, نفوذی از پاکستان و بنگلادش از هند است. وجود دارد می تواند بحث در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) اما چرا باید ما پناهگاه کسی که از خارج می آیند به طور غیر قانونی ؟ ” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان