MMRDA حفظ 11,000 به علاوه کارگران در اردوگاه های مختلفی از پروژه های زیربنایی

MMRDA حفظ 11,000 به علاوه کارگران در اردوگاه های مختلفی از پروژه های زیربنایی – اخبار

به روز شده: May 31, 2020, 11:39 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

شهری کمیسر MMRDA گفت که در حال حاضر وجود دارد 5444 کارگران به صورت های مختلف خطوط مترو در زیر اعدام 5042 کارگران در MTHL و 576 کارگران در دیگر پروژه های زیربنایی در MMR.

This image has been used for representational purposes only. Pic/Suresh Karkera

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها. عکس/Suresh Karkera

MMRDA حفظ 11,000 به علاوه کارگران در عرض های مختلف کارگری اردوگاه از پروژه های زیربنایی در MMR.

RA Rajeev , Metropolitian کمیسیون در زمان بررسی در جلسه با سران گروه MMRDA از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه.

قبل از هر چیز در دستور کار بود که به خوبی از تمام کارگران مشغول توسط پیمانکاران در پروژه های مختلف مانند مترو MTHL ، surya پروژه آب SCLR , kalanagar تقاطع های مختلف و دیگر پل.

شهری کمیسر MMRDA گفت که در حال حاضر وجود دارد 5444 کارگران به صورت های مختلف خطوط مترو در زیر اعدام 5042 کارگران در MTHL و 576 کارگران در دیگر پروژه های زیربنایی در MMR. او در ادامه افزود که MMRDA موفق شده است برای جلوگیری از مهاجرت این کارگران بود که اصرار داشت با Uddhav Thackery محترم. CM ماهاراشترا. همه کارگران مناسب هستند و صدا در سلامت

RA Rajeev بیشتر به کارگردانی HODs به اطمینان حاصل شود که این کارگران نیست و در صورت هر گونه مشکلات.

“همه کارگران ماندن در اردوگاه های کار داده می شود لازم است از همه امکانات پزشکی از جمله مواد غذایی است. بهداشت کار و اردوگاه mantained . سلامت به طور منظم چک آپ نیز انجام شده گفت: RA Rajeev ; او در ادامه به کارگردانی رفتار تعجب بازديد به اردوگاه های کار برای سنجش وضعیت در فواصل منظم.

MMRDA را تحمل هزینه اضافی متحمل شده برای حفظ این هزینه های روزانه از کارگران به عنوان نیروی اندازه گیری بند ; این هزینه ها پرداخت خواهد شد به نگرانی پیمانکاران. Metropolitian کمیسر بیشتر به کارگردانی مشاور مالی مدیر ( پروژه) و مدیر ( کار) برای محاسبه بهینه خرجی داده شود تا نگران پیمانکاران مطابق به ارائه دستورات صادر شده توسط GOI رجوع شود به بخشنامه مورخ 19 فوریه سال 2020 است.

MMRDA نیز ماهانه حقوق و دستمزد کارکنان منصوب از طریق برون سپاری سازمان به عنوان تسهیلات به کار از خانه است که همچنین به آنها داده می شود. حقوق ماهانه از امنیت کارکنان و کارکنان خانه داری باید در زمان انجام می شود .

RA Rajeev کارگردانی همه HODs به ارزیابی تاثیر مستند و reschedule هدف برای هر پروژه از جمله سیستم با این نسخهها کار برای مترو.

MMRDA نیز کمک می کند یک روز حقوق و دستمزد حدود 17 لاخ به علاوه به سانتی متر امدادی صندوق. Metropolitian کمیسر همچنین با ابراز خرسندی است که با وجود مداوم مستند بسیاری از مهم تصمیم گرفته شد با استفاده از تصویر کنفرانس. وظایف داده شد به HOD است . که خواهد شد کمک های لازم برای به حداقل رساندن تاثیر علت شیوع کرونا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>