MMRC کامل 28th دستیابی به موفقیت از CSMT به بمبئی مرکزی

MMRC کامل 28th دستیابی به موفقیت از CSMT به بمبئی مرکزی – اخبار

انتشار: May 30, 2020, 19:46 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

Vaitarna-2 دستگاه حفاری تونل (TBM) از این بسته های راه اندازی شده در فوریه 2, از CSMT راه اندازی شفت و آن را تکمیل طولانی ترین اجرا در بمبئی ایستگاه مرکزی با 2,730 RCC حلقه

Vaitarna-2 is the first TBM to complete the stretch of 4km in a single drive

Vaitarna-2 اولین TBM به تکمیل کشش از 4کیلومتر در یک درایو

مترو بمبئی راه آهن شرکت (MMRC) در روز پنج شنبه به دست آورد و در عین حال یکی دیگر از نقطه عطف آن 28th دستیابی به موفقیت از Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه به بمبئی مرکزی. Vaitarna-2 اولین TBM به تکمیل کشش از 4کیلومتر در یک درایو.

Vaitarna-2 دستگاه حفاری تونل (TBM) از این بسته های راه اندازی شده در فوریه 2, از CSMT راه اندازی شفت و آن را تکمیل طولانی ترین اجرا در بمبئی ایستگاه مرکزی با 2,730 RCC حلقه.

“این بخشی از تونل بسیار چالش برانگیز بود به خصوص به این دلیل که تراز اجرا می شود بسیار نزدیک به ساختمان های قدیمی و مخروبه و همچنین به موازات ساحل دریا و بسیار کم عمق زمین آب است که در حدود 1-4 متر زیر تنها” گفت: Ranjit سینگ Deol, مدیر عامل MMRC.

“یکی دیگر از چالش های مطرح شده قبل از این تیم شد شیوع COVID-19. اما ما تضمین فیزیکی فاصله و به شدت به دنبال همه دستورالعمل های مقرر توسط دولت گفت: Deol بیشتر است.

4 کیلومتر تونل در Colaba-Bandra-SEEPZ مترو-3 راهرو شامل ساخت پنج ایستگاه زیرزمینی آغاز از Chatrapati Shivaji Maharaj پایانه به بمبئی مرکزی از طریق Kalbadevi, Girgaon و اعطای جاده ها است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im