Mithun Chakraborty به جست و خیز باش تولد با توجه به Sushant مرگ COVID-19

Mithun Chakraborty به جست و خیز باش تولد با توجه به Sushant مرگ COVID-19 – سرگرمی

انتشار: Jun 16, 2020, 08:32 IST | سرپرستان | بمبئی

در حالی که بسیاری از مردم در حال پرتاب مجازی احزاب در میان مستند, Mithun Chakraborty نمی خواهد درگیر شدن در هر نوع از جشن در روز خاص خود را.

Mithun Chakraborty Picture Courtesy: Mid-day Archives

Mithun Chakraborty تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

بازیگر کهنه Mithun Chakraborty هیچ خلق و خوی برای جشن تولد خود را در تاریخ 16 ژوئن با توجه به coronavirus همه گیر و نابهنگام از بازیگر Sushant Singh Rajput. در حالی که بسیاری از مردم در حال پرتاب مجازی احزاب در میان مستند, Mithun نمی خواهد درگیر شدن در هر نوع از جشن در روز خاص خود را.

“با توجه به زمان سناریو از COVID-19 همه گیر و نابهنگام ما عزیز همکار Sushant این سال من و پدر من تصمیم گرفته اند به هیچ جشن تولد و ما می خواهیم مردم را به امن ماندن و ماندن در خانه تا آنجا که آنها می توانند” گفت: Mithun پسر Namashi.

Sushant بود که بنا به گزارش ها مبارزه با افسردگی داشت حلق آویز در محل اقامت خود در بمبئی در روز شنبه. خبر از مرگ او شوکه بسیاری از.

Namashi اعتراض کرده است و خواسته همه را از زمان و بحث در مورد همه چیز با اعضای خانواده و دوستان به طور منظم.

او به خواست مردم برای پذیرش و یادگیری برای زندگی با همه نوع از “مردم در اطراف شما. صرف نظر از آنچه شما می خواهم و نمی خواهم درد نکنه هر کسی که با کلمات خود را. اجازه نفس خود را رفتن برای همیشه لطفا برای. فقط گوش کن با صبر و حوصله. اجازه دهید هر کس صحبت کردن خود را در ذهن و قلب به دلیل افسردگی است, بزرگترین قاتل”.

“مهم نیست که ما واقعا نمی دانیم که چه کسی در دوستان و خانواده ما دایره است که رفتن را از طریق. اجازه می دهد تا افکار و احساسات خود را در قالب کلمات. همه ما می تواند یک زندگی را نجات دهد و تنها با یک ساختمان کوچک عادت گوش دادن” اضافه شده Namashi.

در ضمن Namashi خود را بالیوود اولین بار به عنوان یک پیشرو با Rajkumar Santoshi آینده rom-com پسر بد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de