از دست رفته وروم? بطور منظم احساس بهترین Ayrton Senna, مایکل شوماخر و فرناندو آلونسو

از دست رفته وروم? بطور منظم احساس بهترین Ayrton Senna, مایکل شوماخر و فرناندو آلونسو – ورزشی

انتشار: May 09, 2020, 13:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

India’s پیشرو گوینده ورزشی است ارائه طرفداران این فرصت را به بطور منظم احساس برخی از بهترین فرمول 1 رقابت و مسابقه در طول سال

A collage of photos from F1 from down the lane.

یک کولاژ از عکس ها از F1 از پایین خط.

هیچ چیز برانگیخته فرمول 1 طرفداران بیش از نزد سیگار کشیدن لاستیک گوش-تقسیم صدا از V6 توربو موتور و البته enthralling دوئل در مسیر. اما COVID-19 همه گیر است و تاخیر بسیار در انتظار 2020 فصل از فرمول 1.

برای پر کردن F1 خالی Star Sports India پیشرو گوینده ورزشی است ارائه طرفداران این فرصت را به بطور منظم احساس برخی از بهترین فرمول 1 رقابت و مسابقه در طول سال. از افسانه ای دوئل بین Ayrton Senna و Alain Prost دیدنی سقوط پر در باران-مختل نژادها و به تسلط خاصی مایکل شوماخر فرمول 1 طرفداران در هند می توانید به تماشای برخی از بهترین F1 مسابقه در طول سال در ستاره های ورزشی را انتخاب کنید 2 از 10 آوریل به بعد هر جمعه (7-8 بعد از ظهر) روز شنبه (&-8 ساعت) و پنج شنبه (7 تا 9 ساعت).

برخی از نژادها خواهد شد که خاطرات خود را زنده به شرح زیر است:

1984 جایزه بزرگ موناکو: Ayrton Senna تمبر کلاس های خود
یک کلاسیک در باران خیس خیابان مدار در موناکو در سال 1984 جایزه بزرگ موناکو شد تولد افسانه ای رقابت بین Ayrton Senna و Alain Prost. سنا آغاز مسابقه 13th با Alain Prost مصرف قطب. با باران سنگین pelting مدار, Prost و احیا سنا duelled برای سرب تنها برای مسابقه متوقف شود. حتی اگر سنا را به برنده اهدا شد به Prost با توجه به F1 قوانین.

سال 1992 جایزه بزرگ موناکو: Ayrton Senna و نایجل منسل در یک نبرد برای سنین
یکی دیگر از Ayrton Senna کلاسیک در موناکو جایزه بزرگ تا به حال یکی از بهترین پس از اتمام همیشه در فرمول 1 تاریخ است. نایجل منسل رهبری در این مسابقه به راحتی تا زمانی که او مجبور شد به چاله در دامان 70 و پس از آن پدید آمده پشت سنا را از چاله. منسل سرعت برش سنا منجر شود و این جفت ارز برای مبارزه گذشته سه دور. سنا دفاع با همه چیز او بود و pipped منسل به پرچم شطرنجی تنها 0.2 ثانیه یکی از نزدیکترین پس از اتمام در F1 تاریخ است.

1993 اروپایی جایزه بزرگ: Ayrton Senna مرطوب-مسابقه جادوگری
در سال 1993 اروپایی جایزه بزرگ به طور گسترده ای به عنوان یکی از Ayrton Senna بهترین. شروع در چهارم سنا چشمگیری پیشی گرفت و هر یک از رقبای خود را در دامان خود را منجر شود. چنین بود سنا تسلط در یک روز بارانی که او شوربا هر راننده در شبکه به جز دوم قرار دیمون هیل.

1996 اسپانیایی جایزه بزرگ: مایکل شوماخر شکاف و اولین پیروزی برای فراری
مایکل شوماخر به دست آورده خود را برای اولین بار جایزه بزرگ برنده برای فراری در سال 1996 اسپانیایی GP در مد خیره کننده. با باران های سیل آسا مانع مسابقه آلمان تولید خیره کننده درایو و ثابت کرد که چرا او در نظر گرفته شده است Regenmeister (باران کارشناسی ارشد). شوماخر به زحمت برنده یک مسابقه که تا به حال سمت چپ بسیاری از رقبای خود را در تلاش برای ماندن در مسیر با 13 رانندگان توفنده را با توجه به خائنانه شرایط.

1997 اروپا جایزه بزرگ: ژاک وینو پیپ مایکل شوماخر برای مسابقات قهرمانی جهان
1997 اروپا جایزه بزرگ برگزار شد در جرز شد مسابقه نهایی از فصل 1997. رفتن به مسابقه مایکل شوماخر رهبری رانندگان رده بندی مسابقات قهرمانی توسط یک تک نقطه ای جلوتر از ژاک وینو. در دامان 48 Villeneuve موفق به پیش بینی تنها برای شوماخر به نوبه خود به کانادا را Williams. وینو موفق به ماندن در مسیر اما شوماخر چرخید و بازنشسته شده بود. وینو سوم به پایان رسید, به اندازه کافی به ضرب و شتم شوماخر و برنده مسابقات قهرمانی جهان.

1998 بلژیک جایزه بزرگ: دیمون هیل برنده مسابقه پر هرج و مرج در آبگرم
1998 بلژیک جایزه بزرگ مسابقه حتی به عنوان heavy rain حلیم مدار در آبگرم. این مسابقه در نهایت به یک فاجعه شروع به زمانی که David Coulthard کنترل خود را از دست ماشین و باعث 13-برخورد اتومبیل که منجر مسابقه متوقف شود. شوماخر در زمان سرب در زمان سرب در هشت بوک و led تا 25. با این حال آلمان سقوط کرد Coulthard در حالی که در تلاش به دامان او و بازنشسته شد. بسیار عصبانی شوماخر با هجوم به مک لارن چاله به مقابله با Coulhard و تقریبا به یک مبارزه است. دیمون هیل برنده تصادف پر مسابقه را دیدم که تنها هشت اتومبیل آن را به پرچم شطرنجی.

1999 کانادا جایزه بزرگ: دیوار قهرمانان اروپا متولد شده است
1999 کانادا جایزه بزرگ شد یک مسابقه به یاد ماندنی است که در آن به F1 طرفداران دیوار از قهرمانان. کانادا جایزه بزرگ ویژه چهار قهرمان جهان از آن سه سقوط در همان نقطه در طول دوره از مسابقه. دیمون هیل, مایکل شوماخر و ژاک وینو سقوط همه به همان دیوار. در طول سال قهرمان جهان Jenson Button, سباستین Vettel و Nico Rosberg نیز ساخته شده را علامت بر روی دیوار از قهرمانان.

2000 بلژیک جایزه بزرگ: میکا Hakkinen را یاد سبقت در حرکت مایکل شوماخر
2000 بلژیک جایزه بزرگ شد و شاهد یکی از بهترین سبقت در فرمول 1 تاریخ است. رقبای میکا Hakkinen و مایکل شوماخر قفل شد در یک مسابقه شدید در قهرمانی کلی که به آبگرم. در دامان 41, شوماخر و Hakkinen هر دو نگاه به دامان ریکاردو Zonta با فین مصرف داخل خط در حالی که شوماخر بیرون رفت. Hakkinen ظهور را درخشان مانور و در زمان پرچم شطرنجی.

2003 جایزه بزرگ: Kimi Raikkonen پیاپی اول فرمول 1 win
در سال 2003 جایزه بزرگ شاهد ظهور آینده قهرمان جهان Kimi Raikkonen و فرناندو آلونسو. آلونسو ایجاد شده در تاریخ تبدیل شدن به جوانترین راننده به ادعای یک F1 قطب. Raikkonen آغاز ششمین اما سوار درخشان به کسب اولین جایزه بزرگ برنده شوید. Raikkonen وارد شده بود.

2003 جایزه بزرگ مجارستان: فرناندو آلونسو تبدیل به جوانترین فرمول 1 مسابقه برنده
پس از از دست رفته در اول فرمول 1 پیروزی در مالزی, فرناندو آلونسو را به مجارستانی جایزه بزرگ خارش به اولین پیروزی زیر کمربند خود را. آخر هفته دیدم اسپانیولی در بهترین حالت خود را به عنوان او مسجل قطب و سپس جوانترین-تا کنون فرمول 1 مسابقه برنده شکستن رکورد قدیمی مجموعه توسط افسانه بروس مک لارن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im