دست E3? ما را بررسی کنید تفریح و سرگرمی با یک دسته از عرق کردن بیش از حد گرم پارسه ما قفل شده است و در ما مربوط به فراشی گنجه


Illustration for article titled Miss E3? Check Out Our Recreation With A Bunch Of Sweating, Overheated Gamers We Locked In Our Janitorial Closet

هاردکور, انجمن طرفداران شد بسیار نا امید که در این سال Electronic Entertainment Expo رو لغو شد با توجه به گسترش Covid-19. اما خوشبختانه OGN است که در اینجا به شما یک طعم و مزه از آنچه شما از دست رفته. درست است که خوانندگان! اگر شما حسرت دور برای E3 تجربه و سپس جشن چشم خود را در این صفحه کامل تفریح ما ساخته شده با قفل کردن یک دسته از عرق کردن بیش از حد گرم پارسه در ما مربوط به فراشی گنجه.

مطمئن شوید که بزرگترین بازی تجارت نشان می دهد از سال ممکن است لغو شود اما پیاز پارسه شبکه خود را با معتبر ماکت E3 شامل 15 بزرگ overexerted علاقه مندان به بازی به دام افتاده در یک اتاق سرایدار گنجه!

تبلیغات

پارسه, ما می دانیم که شما تا به حال شده است به دنبال به جلو به چک کردن E3 برای شما سزاوار نزدیک ترین تقریب ما می تواند به شما بدهد. همین دلیل است که ما کاملا مطمئن شوید که به ما تفریح به عنوان معتبر به عنوان امکان پذیر است: Anamanaguchi است وافغان در بلندگوهای قابل حمل به نقطه این پارسه نمی تواند بشنود خود را فکر می کنم آن را کاملا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک حمام—پس وجود ندارد یکی در داخل گنجه—و آن را ممکن است به واقع احساس رطوبت لکه تازه در پشت و زیر بغل از مردم که به دست انداز شما. و فراموش نکنید که بوی!

به عنوان یک لایه صحت یکی از پارسه است که با پوشیدن لباس واقعی مرد عنکبوتی صحنه و لباس است که ما او را مجبور به قرار داده است. مطمئن شوید برای بررسی از همه کار سخت او را قبل از او عبور کردن از گرمازدگي! این محل نزدیک به 87 درجه فارنهایت و رو به افزایش!

ما می دانیم که هیچ چیز تا به حال خواهد شد را برای از دست دادن تجربه حضور در E3 سال 2020 و گرفتن یک طعم و مزه از بزرگترین و درخشان که این صنعت را ارائه کرده است. اما در اینجا این است که بهترین چیز بعدی—پس بیا در سهام تا در کوله پشتی مانند dishrags و تمیز کردن راه حل مبارزه با طرفداران همکار شما به تک بازی نیمه شارژ بازی چرخ دنده ما در سمت چپ وجود دارد, و مطمئن شوید که برای گرفتن این سخنرانی از یکی از پارسه التماس به اجازه دهید!

در حال حاضر این است که چگونه املاک پارسه بهترین ها را از یک وضعیت دشوار.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>