جزئی دختر, دوست, قتل پلیس پس از او سیلی دختر در روز ولنتاین

جزئی دختر, دوست, قتل پلیس پس از او سیلی دختر در روز ولنتاین – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 16, 2020, 14:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

این دو در حال برنامه ریزی برای پرتاب پودر فلفل به دختر چشم مادر به عنوان انتقام سیلی دختر.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

در Ghaziabad پلیس دستگیر جزئی دختر 19 ساله دوست خود را در روز شنبه به اتهام قتل مادر دختر پس از او تا به حال سیلی او هنگامی که او یاد گرفته در مورد رابطه خود را در 14 فوریه (روز به عنوان روز ولنتاین).

به گفته پلیس این دختر و دوست او انداخت لرز پودر به چشم مادر و او را خفه با یک طناب و یک گزارش در هندوستان تایمز بخوانید. مادر دختر بود سر پاسبان با پلیس دهلی و پدر او در بیهار در زمان حادثه. او به خانه بازگشت و شکایت در پیوند جاده ایستگاه پلیس که در آن او به نام مرد developerworks و دختر خود را به عنوان متهم کرده است.

یک افسر در پیوند جاده ایستگاه پلیس گفت که Jitendra ملاقات دختر در خانه او در روز ولنتاین. “زمانی که مادر متوجه او سیلی دختر در خشم است. این زن سپس به Jitendra خانه و گله و شکایت به پدر و مادر خود را. هنگامی که پدر و مادر خود را در بر داشت که او به خانه آنها خواست تا او را به خانه خود را هنگامی که او بازگشت” افسر بیان شد که در این گزارش.

پلیس گفت که Jitendra رفته بود به خانه او حدود 1 بعد از ظهر روز جمعه و در ضمن گفته بود به Jitendra و برنامه ریزی برای آنها پرتاب پودر فلفل به مادرش چشم به عنوان انتقام سیلی دختر. “هنگامی که Jitendra وارد, زن سیلی Jitendra به عنوان به خوبی. بعد از این دختر آورده پودر فلفل از آشپزخانه که هر دو آنها انداخت بر او چهره مادر” افسر پلیس بیان شد که در این گزارش. زن رو تا حدی کور و شروع به دست و پنجه نرم کردن با آنها.

“پس از اين دو برداشت از یک سنگ آسیاب و ضربه زدن به صورت زن. زمانی که او سقوط کرد و دو او را خفه با طناب تا زمانی که او از دست داده آگاهی. بعد دختر ساخته شده تا بهانه و به نام همسایگان آنها گفتن مادرش افتاده بود ناخودآگاه. زن گرفته بود به GTB بیمارستان اما او در حال حاضر مرده” Rakesh Mishra, دایره, افسر (Sahibabad) گفت: در این گزارش.

پلیس پس از آن مورد سوال دو و آنها خراب شد و به پلیس گفت که آنها تا به حال شده است در یک رابطه, سال گذشته و مادر دختر را دیده بود و آنها را با هم در روز ولنتاین. Mishra گفت: پدر دختر شکایتی برای پلیس و یک شاه ثبت شد در بخش 302 (قتل) IPC. این گزارش به نقل از دختر عمه عنوان کرد و گفت که آنها دریافت اطلاعات در مورد قتل از همسایگان. “پلیس اطلاع ما از مشارکت دختر و Jitendra. ما هیچ چیز نمی دانم و آن را به نظر می رسد که خواهر من متوجه شدم تنها در روز جمعه. ندارد خواهر و برادر,” او گفت:. پلیس گفت که آنها بهبود طناب سنگ آسیاب و یک بسته پودر فلفل از اواز یا موسیقی دو نفری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im