Mindy Kaling به همکاری اسکریپت از نظر قانونی ورزش 3

Mindy Kaling به همکاری اسکریپت از نظر قانونی ورزش 3 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 22:08 IST | سرپرستان | لس آنجلس

Mindy Kaling خواهد بود co-نوشتن اسکریپت برای ریس Witherspoons از نظر قانونی ورزش 3 همراه با دن گور

بازیگر Mindy Kaling خواهد بود co-نوشتن اسکریپت برای ریس Witherspoons “از نظر قانونی ورزش 3” همراه با دن گور. ویترسپون نیز متصل به این پروژه پس از سال 2018 است و به بازگشت به عنوان دختر خواهری-تبدیل-وکیل Elle جنگل. او همچنین در تولید این فیلم از طریق بنر, سلام, آفتاب شرکت تولید شده است.

Mindy و گور نیست کار بر روی یک “قبل و نه آنها انجام لمسی یو پی اس”. آنها را به اضافه کردن یک چرخش تازه به نسخه خود را از فیلمنامه, گزارش deadline.com. “از نظر قانونی ورزش” که به دنبال زندگی یک دختر خواهری که تلاش می کند را به نفع خود بازگشت دوست پسر گرفتن مدرک حقوق از دانشگاه هاروارد یک موفقیت بزرگ بود که آن را منتشر شد و در سال 2001. اولین فیلم همچنین ستاره دار Luke Wilson, Selma Blair, Matthew Davis, Victor Garber, Jennifer Coolidge و یک چیهواهوا به نام Bruiser متعلق به ویترسپون شخصیت.

MGM منتشر شد عاقبت آن “Legally Blonde 2: Red White & Blonde” در سال 2013.

Mindy و گور نیز همکاری در Mindy و پریانکا چوپرا عروسی آینده کمدی.

به تازگی Mindy به دست آورده به کف زدن برای او OTT سریال کمدی “Never Have I Ever”, که او co-با ایجاد Lang فیشر.

برای “Never Have I Ever”, Mindy استفاده کرده است او را “ارتباط با هندو” و تجربه “ماهیهای خطوط از دو فرهنگ” به روایت داستان از 15 سال Devi یک نسل اول هندی امریکایی و ناامیدی خود را به احساس می کنید که او به آن تعلق دارد در جامعه و سفر خود را برای ریختن به شهرت او را به عنوان “unf***قادر nerd”.

با Maitreyi راماکریشنان Poorna Jagannathan و Richa Moorjani پیشرو بازیگران آمدن از سن داستان به بررسی فرهنگ هند آن ارزش ها و غم و اندوه را از طریق داستان دوی او به عنوان هدایت یو پی اس و فراز زندگی از مدرسه بالا است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de