خرید رپورتاژ

Milind Deora پست نرم افزار – Kejriwal, ویدیو در توییتر و, تساوی توپخانه ضد هوایی از آجی Maken – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 17, 2020, 12:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | دهلی نو

سابق دهلی مجمع سخنران آجی Maken خواسته Milind Deora به ترک کنگره’ و ‘سپس قلمه نیمه پخته حقایق’

Milind Deora

Milind Deora

دهلی نو: کنگره رهبر Milind Deora دعوت خشم خود را از شخص رهبر آجی Maken پس از ارسال یک ویدیو در حساب توییتر خود را ستایش دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, برای تحلیف خود را برای سومین دوره در روز یکشنبه.

Maken سابق سخنران در دهلی مجمع به این پست پاسخ درخواست او را به ترک کنگره قبل از او سهام ‘نیمه پخته حقایق’.

این صدای جیر جیر می آید پس از Deora اخراج کنگره دهلی مسئول PC Chacko بیانیه که او در آن مقصر اواخر رهبر حزب و سابق دهلی وزیر شیلا Dikshit برای عملکرد خود را در هفته گذشته مجمع انتخابات در سرمایه های ملی.

“شیلا Dikshit ji شد قابل توجه سیاستمدار & administrator. در طول دوره تصدی خود را به عنوان وزیر دهلی نو تبدیل شد و کنگره شد و قوی تر از همیشه. تاسف برای دیدن او بودن متهم پس از مرگ او. او اختصاص داده شده زندگی او به INC هند و مردم دهلی نو” Deora بود توییتی با یک قطعه از Chacko بیانیه تعبیه شده است.

با ورودی از آنی

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de