Milenge baat karenge تا ما دوباره ملاقات: Sutapa Sikdar به یاد Irrfan Khan, در یک عاطفی توجه داشته باشید

Milenge baat karenge تا ما دوباره ملاقات: Sutapa Sikdar به یاد Irrfan Khan, در یک عاطفی توجه داشته باشید – سرگرمی

به روز شده: May 31, 2020, 07:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عرفان خان و همسر Sutapa Sikdar به او در زمان Facebook حساب برای به اشتراک گذاشتن دو نهان تصاویر با اواخر بازیگر

Image sourced from Sutapa Sikdar's Facebook profile

تصویر منابع از Sutapa Sikdar را Facebook profile

همه کاره بازیگر بالیوود Irrfan Khan, درگذشت, در سن 53 روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. این بازیگر بود تحت درمان غدد سرطانی بستری شد در بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان روز سه شنبه به دلیل عفونت روده بزرگ. عرفان جان سالم به در با همسر خود Sutapa و پسران – استان بابل و Ayan.

به زودی پس از اخبار عرفان مرگ را شکست و اینترنت و رسانه های اجتماعی گرفتگی شد با پیام از طرفداران مشهور و در ابراز غم و اندوه خود را. Babil و Sutapa Sikdar نیز به خاطر سپردن دست دادن بازیگر های بازگشتی تصاویر بر روی رسانه های اجتماعی خود را حساب.

به تازگی Sikdar به او در زمان Facebook حساب برای به اشتراک گذاشتن دو عکس با اواخر بازیگر. در یک تصویر, Irrfan دیده می شود دروغ گفتن در چمن به تنهایی و در دوم عکس او به شمار همراه با همسر خود. او نوشت: “فراتر از ایده های خارج از تخلف و حق انجام یک میدان وجود دارد. من شما را ملاقات وجود دارد. هنگامی که روح نهفته است که در چمن جهان است که بیش از حد کامل به بحث در مورد. آن را فقط یک ماده از زمان…milenge baaten karenge…. تا دوباره یکدیگر را ملاقات کنیم.”

نگاهی به این پست در اینجا:

پس از مرگ شوهرش, Sikdar به اشتراک گذاشته بود بیانیه ای از طرف خانواده ضمن تشکر از اواخر بازیگر طرفداران و پزشکان برای حمایت خود را. این بیانیه را بخوانید: “چگونه می توانم نوشتن این به عنوان یک خانواده بیانیه ای که کل جهان در حال شکل گرفتن آن به عنوان یک شخصی از دست دادن ؟ چگونه می توانم شروع به احساس تنهایی زمانی که میلیون ها عزادار با ما در حال حاضر ؟ من می خواهم برای اطمینان از همه این است که نه از دست دادن آن است به دست آورید. این افزایش از چیزهایی که او به ما آموخت و در حال حاضر ما باید در نهایت شروع به واقعا پیاده سازی آن و تکامل است. در عین حال من می خواهم به سعی کنید برای پر کردن در چیزهایی که مردم در حال حاضر نمی دانم.”

این بیانیه بیشتر بخوانید “این باور نکردنی برای ما اما من می خواهم آن را در عرفان را عبارت ‘آن را ‘جادویی’ آیا او وجود دارد یا نه و این چیزی است که او دوست داشت; او هرگز عاشق یک بعدی واقعیت است. تنها چیزی که من کینه علیه او است — او به من خراب برای زندگی است. او در تلاش برای رسیدن به کمال نیست اجازه دهید من حل و فصل به صورت عادی در هر چیزی. وجود دارد یک ریتم است که او همیشه می دیدم در همه چیز حتی در صدای ناهنجار و خشن و هرج و مرج پس از من آموخته اند به آواز خواندن و رقص به موسیقی است که ریتم حتی با تن صدای ناشنوا و دو پا چپ.”

عرفان خان ساخته شده است که اولین بازی خود را با یک نقش کوچک در Mira Nair سلام بمبئی در سال 1988 شناخته شده بود برای اجرای خود را در Maqbool این اسم یک قلب توانا Paan Singh Tomar, Life of Pi, The Lunchbox, حیدر Gunday, طراح جنایی, Talvar و Hindi, متوسط, در میان دیگران. آخرین فیلم Angrezi متوسط منتشر شده در ماه مارس این سال است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de