کارگران مهاجر ترک: 54 ولسوالی حساب برای 50 درصد مهاجرت 44 در بیهار

کارگران مهاجر ترک: 54 ولسوالی حساب برای 50 درصد مهاجرت 44 در بیهار – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 17:56 IST | سرپرستان | دهلی نو

ناظران گفتند که این بازتابی در رهبری این دو کشور که موفق به ایجاد شغل و منجر به مهاجرت دسته جمعی

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دهلی نو: فقط 54 ولسوالی حساب برای نیم نر مهاجرت در کشور و 44 از این مناطق هستند در اوتار پرادش و بیهار.

از 54 مناطق 24 در اوتار پرادش و 20 در بیهار. برای قرار دادن اعداد متناوب در چشم انداز به عنوان سال 2020 وجود دارد در مجموع 739 مناطق در کشور است. برخی از این مناطق نیز می داند که به عنوان مناطق “حواله اقتصاد”. در این جمعیت وابسته به درآمد کارگران مهاجر.

این است که طبق اطلاعات وزارت مسکن و کاهش فقر داده ها به عنوان از ژانویه 2017. ناظران گفتند که این بازتابی در رهبری این دو کشور که موفق به ایجاد شغل و منجر به مهاجرت دسته جمعی.

مهاجرت سنگین 24 منطقه در اوتار پرادش در حال اتاوا, فیض آباد, داری, بستی, گوراکپور, جلالی, سولتنپور, اکبرپور, Jaunpur, Pratapgarh, Allahabad, Varanasi, بیجنر, Muzaffarnagar درسی بلندشهر, علیگر, Etah, Sidharthnagar آگرا Kushinagar, رائی بریلی Ballia و غازیپو.

از 20 منطقه در بیهار در حال Madhubani, دربنگا, Siwan, Saran, سمستیپور, Patna, Purba Champaran, سیتمرهی, گپلگنج, مظفرپور, Vaishali, بگوسری, Bhojpur, Bhagalpur, Munger, Nalanda, Rohtas, Aurangabad, نواده و گیا.

10 دیگر مناطق که حساب سنگین نر مهاجرت شامل دو منطقه در Uttarakhand –Garhwal و Almora علاوه بر نادیا و مدینیپور در غرب بنگال چترا در Jharkhand, Ganjam در اوریسا گلبرگه در کارناتاکا پالی در راجستان و جالگاون در ماهاراشترا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>