کارگران مهاجر بحران: راه آهن مدیره منحرف Shramik قطار مسیر به سهولت تراکم

کارگران مهاجر بحران: راه آهن مدیره منحرف Shramik قطار مسیر به سهولت تراکم – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 12:15 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

این Shramik قطار ویژه از رفتن به سمت, Uttar Pradesh روبرو هستند congestions در Jabalpur, موروارا, Manikpur و اللهآباد (هند) ایستگاه

Picture/Hanif Patel

عکس/حنیف پاتل

در یک پیشنهاد به سهولت سنگین congestions از Shramik قطار ویژه نسبت به عنوان اوتار پرادش راه آهن هیئت مدیره تصمیم گرفته است برای منحرف کردن این قطار به سفر اضافی 500 کیلومتر بخشی از راه آهن مدیر (DRM), بمبئی مرکزی گفت: اواسط روز است.

گوراکپور محدود Shramik ویژه قطار را ترک کرده بود Vasai جاده ایستگاه on May 21, اما آن را نه به مقصد رسیده تا به حال به آن شده منحرف به Odisha به سهولت از bunching از قطار.

یک پردازنده مسافر گفت: “ما از قطار جا مانده از Vasai جاده در مه 21 برای رفتن به گوراکپور و از آن رسیده است Odisha. در حال حاضر قطار ایستاده است در Rourkela ایستگاه. من نمی دانم آنچه که ما انجام خواهد داد. ما در وضعیتی وخیم تحت بحران عمیق. ما گفته شده است که راننده دهکدهای از دست این مسیر است.”

این Shramik قطار ویژه از رفتن به سمت, Uttar Pradesh روبرو هستند congestions در Jabalpur, موروارا, Manikpur و اللهآباد (هند) ایستگاه.

“مسیر طبیعی است متراکم به دلیل بسیاری از قطار در حال رفتن به, Uttar Pradesh. بنابراین راه آهن هیئت مدیره تصمیم گرفته است به تغییر مسیر قطار به جایگزین دیگر مسیر به دلیل تراکم بسیار سنگین است. بنابراین برخی از قطار منحرف شده اند دیگر به مسیر رفتن را از طریق Nagpur بیلسپور, ژرسوگودا, Rourkela و سپس رفتن را از طریق آسانسول برای رفتن به مقصد” گفت: GVL Satyakumar, DRM, Mumbai مرکزی.

“بنابراین این قطار به مسافرت 500 کیلومتری به دلیل وجود بی سابقه بوده است حرکت به سوی اوتار پرادش” Satyakumar اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net