اواسط روز باقی می ماند متعهد به ارائه معتبر و تایید خبر به 10 میلیون به علاوه خوانندگان در میان Covid-19

اواسط روز باقی می ماند متعهد به ارائه معتبر و تایید خبر به 10 میلیون به علاوه خوانندگان در میان Covid-19 – اخبار

به روز شده: Apr 14, 2020, 13:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

mid-day.com شاهدان عظیم 95 درصد رشد در صفحه نمایش ها از مستند اعلام شد

در حالی که کل جهان دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفتن روزنامه در صفحه اصلی نیز تبدیل به یکی از بزرگترین نگرانی است. به منظور اطمینان از خوانندگان دریافت دوز روزانه خود را از اطلاعات معتبر و به روز رسانی اواسط روز بمبئی پیشرو, روزنامه افزایش به چالش و یک شب ramped تا جایگزین حالت مانند e-کاغذ روزنامه, PDF, واتساپ و غیره. اواسط روز Gujarati اواسط روز و Inquilab شده اند با موفقیت های خبری هر روز با 10 میلیون خوانندگان در سراسر کشور در طول مستند.

در علاوه بر این به موجود خود را reader پایگاه داده اواسط روز و گجراتی اواسط روز با همکاری 40+ علامت های تجاری مانند محور بانک Paytm, MyGate, Hyundai, BMW, Carnival, سینما, Exchange4media برای به اشتراک گذاشتن اخبار شهر با مشتری مربوطه خود را به پایگاه داده در فرمت دیجیتال و بر روی تلفن های خود را. به عنوان یک نتیجه mid-day.com شاهد یک افزایش بزرگ در ترافیک و مصرف محتوای پست مستند اعلام شد. اگر ما نسبت به هفته قبل از مستند به هفته گذشته شده است وجود دارد عظیم 95 درصد رشد در صفحه نمایش و 25% بیشتر کاربران بازدید وب سایت. نامزدی رای است که زمان صرف شده در وب سایت توسط یک کاربر مانند صفحات در هر جلسه رشد 58 درصد و 16 درصد رشد در جلسه مدت دیده شد (منبع: تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل). مشاهده شده است که خوانندگان هستند و نه فقط خواندن اخبار مربوط به Covid-19 اما همچنین سرگرمی و شیوه زندگی مربوط به به روز رسانی.
Rachna Kanwar, COO, رسانه های دیجیتال, Jagran Prakashan محدود گفت: “ما خوشحالیم که ما می تواند رسیدن به مخاطبان گسترده تر در سراسر شهرستان و فراتر از بمبئی از طریق e-paper, PDF, ایمیل, whatsapp. ظهر گروه در سراسر آن همه 3 انتشارات کل خوانندگان هر IRS 2019 تقریبا. 22 بوردو. با این ابتکار ما قادر به رسیدن به 5 برابر این تعداد است و من می خواهم برای تشکر از همه علامت های تجاری است که با همکاری ما به گسترش معتبر و قابل اعتماد اخبار به پایگاه داده خود را در میان این روزهای سخت. همچنین افزایش در تعداد از وب سایت ما بازدید و نامزدی رای تصویب کرده است که قطعا وجود دارد اعتماد در ارتباط با اواسط روز است. ما خاصی است که اواسط روز است و ادامه خواهد داد به صدای بمبئی است.”

از طریق روز خوانندگان می توانید اقامت تا به سرعت با تحولات در اواسط روز سایت و رسانه های اجتماعی دسته و اتصال به رادیو شهر که در آن اتاق خبر چاشنی تیم از خبرنگاران و سردبیران به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی. اواسط روز باقی می ماند متعهد به آوردن خوانندگان خود را بی طرفانه و جامع و آخرین اخبار در بمبئی. چرا که اگر این اتفاق در بمبئی است در اواسط روز #madeinmumbai.

در مورد mid-day:
بمبئی وطنی روزنامه اواسط روز یک 40 ساله با نام تجاری است که مستقیما با تمرکز بر شهر و ساکنان آن است. در نظر گرفته شده تاریخ و زمان آخرین کلمه در اخبار محلی آن زحمت سابقه در عمق محلی گزارش با سرگرمی های منحصر به فرد اخبار و قوی پوشش ورزشی. اواسط روز بود که اولین روزنامه به معرفی روزانه سرگرمی بخش با جزئیات و دقیق اخبار در مورد فیلم و تلویزیون و وب سایت صنعت ساخت Hitlist تعویض بازی در روزانه روزنامه نگاری. آن را در اطراف شهر بخش راهنمای این شهر را تنها در اوقات فراغت کتاب راهنما برای ارائه رایگان و پوشش عادلانه از همه که جدید و ارزش تجربه در این شهرستان است. اواسط روز سالانه شناخت از بهترین مواد غذایی و نوشیدنی موسسات را باز کرده اند در بمبئی – راهنمای رستوران جایزه تعیین کرده است یک معیار بودن تنها بدون ترس هیچ-به نفع F&B افتخار است که شهر میزبان.

اواسط روز است یک شرکت تابعه از Jagran Prakashan با مسئولیت محدود (JPL) هند را برجسته رسانه و ارتباطات گروه با منافع در سراسر چاپ, رادیو, آه, فعال سازی موبایل و دیجیتال ساخت آن را یکی از بزرگترین رسانه های کسب و کار در کشور است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de