مایکروسافت تایید ایکس باکس سری X نسل بعدی گرافیک در نهایت اجازه می دهد بازی هایی که همه واقع بینانه و آب


Illustration for article titled Microsoft Confirms Xbox Series X Next-Gen Graphics Will Finally Allow Games That Are All Realistic Hair And Water

همیشه از سال گذشته اعلام ایکس باکس سری X پارسه بوده است ترشح بزاق در فکر دیدن دقیقا چه نوع از گرافیک نسل بعدی نیروگاه می کردن. امروز مایکروسافت اجرایی معاونت بازی Phil Spencer کاهش یافته است از جزئیات جدید در مورد آینده خود کنسول که رفتن به ضربه malaysia دور: کنسول جدید دارای توانایی های فنی در نهایت به ارائه بازی های که ساخته شده کاملا واقع بینانه و آب.

شما ما را شنیده ام درست است. یکی از بازی بزرگترین رویاهای است که در نهایت درست است.

“شگفت انگیز گرافیکی راحت و کاربر پسند از سری X ارائه خواهد شد چه گیمر ها و طراحان باید هر دو می خواستم برای دهه: کامل و واضح و واقعی آب و به صورت جداگانه رندر موها پوشش هر سطح از هر بازی گفت:” اسپنسر در طول یک آنلاین اعلام واقعی در حالی که بازی در فیلم به تصویر کشیده کاملا از مو پوشیده Master Chief مرور خیره کننده باز جهان از مو در حالی که مبارزه با پیمان نیروهای ساخته شده از آب خالص است. “ما در حال صحبت کردن در مو قرمز و بلوند لذیذ فر کوتاه و پر از کنده درخت ریش مو باب و bouffants.”

تبلیغات

“اگر شما می توانید آن را خواب سری X می تواند ارائه آن را کاملا تحت پوشش مو و یا خیس با آب,” او اضافه شده است.

در حالی که جهش بزرگ در فن آوری گرافیکی در گذشته کنسول های مجاز برای درختان زیبا و خیره کننده معماری جهان تشکیل شده از واقع بینانه مو باقی مانده اند frustratingly از رسیدن به دهه. که هرگز فراموش ناامید کننده 1999 پلی استیشن 2 Tekken Tag نسخه ی نمایشی نشان دادن آب بر اساس پادشاه صورت خاموش در برابر یک Yoshimitsu تشکیل شده به طور کامل از استاتیک, helmet-مانند مو. اما جدید ایکس باکس 12 teraflops از قدرت می تواند فشار ارائه و آب فراتر از هر چیزی که ما تا کنون در مورد. ما تو را دیدم به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از مو بر اساس شخصیت های تعامل بر روی صفحه نمایش در یک بار غرق شدن در یک شهر ساخته شده از آب.

“این چیزی است که بازی ساختمان شده است به قدرت برای ایجاد کاملا همهجانبه جهان با میلیاردها فولیکول های مو بر روی صفحه نمایش در یک بار. شما نمی خواهد بود قادر به تشخیص تفاوت بین یک مو-تحت پوشش خودرو در یکی از بازی های ما و یا یکی در زندگی واقعی” اضافه شده اسپنسر. “به علاوه بازیکن قادر خواهد بود به صرف صدها ساعت سوارکاری آب اسب را از طریق زمینه مو در حالی که به دنبال در خیره کننده مو ابرها در همه مو, آسمان روشن مو مبتنی بر خورشید”است.

“بازی هرگز همان خواهد شد دوباره,” او اضافه شده است.

ما در مورد شما نمی دانم خوانندگان, اما ما نمی توانید صبر کنید برای دیدن بیشتر از آنچه ایکس باکس سری X قادر است! این که آیا آن را امیدوار کننده به دنبال راه اندازی عنوان و آب: مو سرنوشت یا دریا دزد عاقبت دریا و آب آن را برای تلفن های موبایل مانند پارسه از همه راه راه می تواند به جلو نگاه به نسل جدیدی از کرک شده, مودار عمل!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>