مایکل برگزاری: اجازه دهید به مکث نگاه درون بازی

مایکل برگزاری: اجازه دهید به مکث نگاه درون بازی – ورزشی

به روز شده: May 01, 2020, 10:09 IST | PTI | دهلی نو

WI افسانه احساس Coronavirus ناشی از شکستن باید مورد استفاده قرار گیرد به فرو رفتن در بی رحمانه تجاری کریکت

Michael Holding at Port Elizabeth, SA earlier this year. Pic/ Getty Images

مایکل برگزاری در پورت الیزابت SA در اوایل این سال است. عکس/ گتی ایماژ

به دنبال خورد کردن هر دلار در دسترس کریکت شد مبتلا به درد نمیخورد و Coronavirus-مجبور شکستن باید مورد استفاده قرار گیرد به فرو رفتن که آیا این بازی در مسیر درست می گوید غرب هند بولینگ سریع بزرگ مایکل برگزاری است. کریکت-تبدیل-مفسر شخصا معتقد است هدف قرار دادن دکمه مکث در حالی که لازم بود در میان بیش از حد تجاری از ورزش است. “فقط با استفاده از مکث و نگاه به درون بازی به نگاهی به آنچه اتفاق می افتد شده است با این مدیران با بازیکنان و فکر می کنم: آیا ما در مسیر درست? همه چیز خوب با بازی ما ؟ من شخصا فکر نمی کنم” گفت: برگزاری ESPNcricinfo.

“همه فقط سر بیش از پاشنه شارژ پایین تپه به دنبال هر دلار در دسترس است. اما می تواند ما فقط کمی مکث ضربه فلات کمی و بنشینید و نگاه کنید و ببینید که آیا همه چیز خوب است ؟ وجود دارد بیش از حد کریکت در حال بازی برای یک.” این COVID-19 همه گیر آورده جهان به وقفه با رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده است به تعویق افتاده و یا لغو. بسیار محبوب IPL شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و T20 جام جهانی برگزار می شود بعد از این سال در استرالیا نیز شک.

این بیماری مهلک تاکنون در اطراف 2,18,000 زندگی با هند حسابداری برای بیش از 1000 مرگ و میر. برگزاری با نام مستعار “زمزمه مرگ” خود را آرام رویکرد گفت: دیر یا زود مدیران باید به سر گذر موقت اقدام و در صورت نیاز در پشت درهای بسته.

“بسیاری از دولت شکل که آنها را به بازی نوعی بازی برای ارضای خود را پخش. چون اگر پخش نمی آنچه آنها برای پرداخت آنها در حال رفتن به تقاضای پول خود را به عقب گفت:” جامائیکا است که طرفداران مشتاق اسب مسابقه است و در حال حاضر قفل شده است و در جزیره کیمن. “به طوری که آنها باید سعی کنید و بازی کریکت در پشت درهای بسته و یا هر شکل که می توانید آنها را به بازی. من نمی توانم تقصیر آنها را برای تلاش به انجام این کار است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im