مایکل برگزاری آلن دونالد تقسیم بیش از legalising توپ دستکاری

مایکل برگزاری آلن دونالد تقسیم بیش از legalising توپ دستکاری – ورزشی

به روز شده: Apr 28, 2020, 10:12 IST | PTI | دهلی نو

این شورای بین المللی کریکت (ICC) در دوران اخیر آن CEC جلسه در نظر گرفته شده استفاده از مواد مصنوعی در توپ به جای بزاق

Michael Holding

مایکل برگزاری

مایکل برگزاری احساس legalising توپ دستکاری در پست COVID-19 جهان است که کمی “خود متناقض” در حالی که Proteas بزرگ آلن دونالد به طور کامل در پایان مقابل این طیف در یک موضوع که به نظرات. این شورای بین المللی کریکت (ICC) در دوران اخیر آن CEC جلسه در نظر گرفته شده استفاده از مواد مصنوعی در توپ به جای بزاق.

“من را خوانده است که ICC به فکر جلوگیری مردم از استفاده از بزاق بر روی توپ با توجه به COVID-19 و اجازه می دهد آنها را به استفاده از مواد خارجی توپ برای حفظ درخشش در اما در مقابل از داوری. من نمی فهمم این منطق که” برگزاری گفت ESPNCricinfo. غرب هند بزرگ نیز مورد سوال ICC برای تغییر موضع خود در مورد این مسئله اجازه می دهد ماده خارجی به جای بزاق و عرق است. “قبل از آنها به آن نقطه آنها گفت: اگر آنها کریکت راه اندازی مجدد آن را به توان در یک زیستی-محیط امن است.

“آنها گفتند اطفال به عنوان مثال می خواهم که به منزوی کردن خود برای دو هفته به مطمئن شوید که همه چیز خوب بود برای زمانی که آنها به محل قبل از بازی آغاز شده است. و هر کس درگیر (با بازی) را مجبور به انجام همان چیزی که” او گفت:. چه برگزاری نمی تواند درک است که اگر مردم قرنطینه خود را و سپس شروع به بازی چرا بزاق نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد ،

“در حال حاضر اگر شما می گویند هر کس در زیستی-محیط امن, شما در حال اقامت در هتل همان, شما در حال حرکت برای طول زمان شما در بازی مسابقات اگر این مورد است, چرا شما نگران کسی بزاق? “است که فرد با توجه به آنچه شما انجام می دهند باید از Covid-19. اگر ICC فکر می کند که این دوره دو هفته ای به اثبات است که شما را از Covid-19 نیست ادم و سپس این بدان معناست که شما با قرار دادن هر کس در آن محیط در معرض خطر?

“چرا شما می خواهید به بازی کریکت تحت آن شرایط ؟ آن را به صورت امن و یا آن نیست. هیچ حدس زدن لطفا” یکی از محترم ترین صداها در جهان کریکت گفت. پاکستان افسانه وقار یونس روشن ساخته است که با استفاده از بزاق دهان است و نمی تواند انجام دور با زمانی که رقابتی کریکت رزومه. “به عنوان یک پرتاب کننده سریع من رد این دلیل این (با استفاده از بزاق و عرق) یک فرایند طبیعی است. یک توپ مبادلات دست در تمام طول روز شما به اجرا در huffing و تنومند شما عرق و با استفاده از بزاق طبیعی است و نه از روی قصد. آن را به یک عادت و شما فقط نمی توانید کنترل این جنبه” وقار گفت.

او احساس کردند که همه این نوع ایده ها نشان می دهد ناامیدی به شروع رسیدگی است. “من نمی دانم که چگونه این بحث آمد اما من احساس می کنم افرادی که می خواهند بازی به بازی در حال نا امید با مستند. آنها overthinking در مورد آن. من شک دارم این ایده جدید استفاده از (مصنوعی) ماده به جای بزاق است یک راه حل است.

“شما می توانید یک کاسه استفاده از یک ماده از پیش تعریف شده بر روی توپ اما در همان زمان عملا آن را ممکن است برای جلوگیری از یک کاسه ساز خود را با استفاده از عرق یا بزاق” پاکستان کنونی بولینگ مربی گفت. دونالد اما باز به ایده. “من کاملا موافقم با legalising توپ-دستکاری. من این را در یک مقاله زمانی در 2000s. این اتفاق می افتد به هر حال ما می بینیم بچه ها پرتاب توپ بر روی زمین و داوران می گویند به پرتاب آن به بالا و کاملا واضح است آنچه که آنها انجام می دهند. این کار می تواند اگر آن را به خوبی بررسی شود.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de