مایکل کلارک خال خال با طراح مد پیپ ادواردز جرقه آشنایی شایعات دوباره

مایکل کلارک خال خال با طراح مد پیپ ادواردز جرقه آشنایی شایعات دوباره – ورزشی

به روز شده: Apr 30, 2020, 08:37 IST | یک خبرنگار | بمبئی

سابق کریکت استرالیا مایکل کلارک صرف زمان با طراح مد در روز تولد او جرقه خاموش شایعات از آنها یک زن و شوهر دوباره

Michael Clarke and Pip Edwards

مایکل کلارک و پیپ ادواردز

سابق استرالیا کریکت کاپیتان مایکل کلارک گزارش شده است که هنوز هم از دیدن طراح مد پیپ ادواردز اما نمی خواهند جهان را به می دانم. با توجه به تلخیص دیلی میل مایکل کشف شد در پیپ آپارتمان اما یک خط تیره برای آن لحظات بعد.

مایکل با نام مستعار Pup و پیپ شکست در اوایل این ماه به عنوان سابق کریکت بود خیلی خوشحال در مورد تبلیغاتی که به همراه ارتباط آنها. اما در صبح روز دوشنبه او با پیپ در سیدنی Bondi ساحل.

آن را آموخته است که زن و شوهر پدید آمده از پیپ در یک ماشین سیاه و سفید در حدود 9 و سوار به نزدیکی نوار آب میوه. Pip شد 40 روز پس از آن سر خود را به جمع آوری سفارش اما با توجه به paparazzi چپ در قهر کردن, فراموش کردن را انتخاب کنید نوشیدنی های خود را.سپس آنها را سوار به جای او از جایی که مایکل در زمان خاموش در موتور سیکلت خود را. بعد پیپ بازگشت به نوار آب میوه و برداشت سه آب میوه.

مایکل از همسرش جدا شده, از هفت سال Kyly در ماه سپتامبر سال گذشته است. آنها یک دختر Kelsey لی, چهار.پیپ دارای یک پسر نوجوان عدالت است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im