مایکل کلارک انشعابات با همسر تومان 40 میلیون طلاق حل و فصل

مایکل کلارک انشعابات با همسر تومان 40 میلیون طلاق نامه – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 16:51 IST | PTI | ملبورن

سابق استرالیا کاپیتان و همسر Kyly Boldy نیز موافقت کرده است در ترتیبات به همکاری پدر و مادر خود را چهار سال Kelsey لی.

Michael Clarke

مایکل کلارک

Melbourne ایرانیان مایکل کلارک و Kyly Boldy تقسیم پس از بیش از هفت سال از ازدواج با یک دلار و 40 میلیون طلاق حل و فصل با توجه به گزارش های رسانه ها در اینجا.

این زوج همچنین توافق کردند که ترتیبات برای همکاری پدر و مادر خود را چهار سال Kelsey لی.

“پس از زندگی جدا برای برخی از زمان ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را جداگانه به عنوان یک زن و شوهر دوستانه” کلارک و Kyly نقل شد عنوان کرد و گفت در یک بیانیه مشترک در ‘استرالیا’ روزنامه.

“با بزرگترین احترام به هر یک از دیگر, ما آمده ایم تا متقابل نتیجه رسیدند که این بهترین دوره برای ما در حالی که متعهد به همکاری پدر و مادر از دختر ما.”
این زن و شوهر هر دو 38 متاهل در سال 2012. دختر خود را به دنیا آمد در سال 2015 ماه پس از کریکت اعلام بازنشستگی خود را.

در یک Instagram پست کلارک نشان داد او در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به جدید شرکت میزبان از ورزش صبحانه نشان می دهد در این سال در کنار سابق راگبی لیگ بزرگ لوری دیلی.

با توجه به گزارش کلارک و Kyly از هم جدا شده اند برای پنج ماه گذشته و سابق استرالیا کاپیتان شده است زندگی در یک باندی آپارتمان ساحل پس از حرکت از خود و Kyly را 12 میلیون تومان, Vaucluse خانه در سیدنی حومه شرقی. Kyly خواهد همچنان به زندگی خود در, Vaucluse اموال خود.

کلارک همچنین 115 آزمون های بین 2004 و 2015 که از او به ثمر رساند 8643 اجرا می شود به طور متوسط از 49.10 از جمله 28 قرن. کلارک که منجر به استرالیا 2015 جام جهانی, پیروزی, بازی های برگزار شده 245 ODIs نمره 7981 اجرا می شود به طور متوسط از 44.58.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im