مایکل کلارک و پیپ ادواردز بخشی از راه?


سابق استرالیا کریکت کاپیتان مایکل کلارک گزارش تقسیم از طراح مد ادواردز با توجه به رسانه تابش خیره کننده

Pip Edwards. Picture courtesy/ Pip Edwards Instagram account

پیپ ادواردز. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ پیپ ادواردز Instagram account

سابق کریکت استرالیا کاپیتان مایکل کلارک, 39, کرده است, گزارش تقسیم با طراح مد پیپ ادواردز, 40. با توجه به گزارش های اخیر در ایمیل های روزانه, استرالیا یک منبع گفت که مایکل با نام مستعار Pup به پایان رسید همه چیز به خاطر “او نمی مانند توجه رسانه ها” که با مرتبط بودن PE ملت موسس. شایعات خود را عاشقانه آغاز شده در ماه فوریه تنها چند روز پس از مایکل اعلام کرد که تقسیم از همسر خود را از هفت سال Kyly.

این Clarkes به پایان رسید خود را به ازدواج خود در سپتامبر گذشته اعلام جدایی خود را تنها پس از پنج ماه است. سابق زن و شوهر و به اشتراک گذاری سرپرستی دختر خود را Kelsey لی, چهار. زمانی که شایعات از آخرین رمان ظاهر هر دو آن را رد کرده و گفته است: “دوستان برای 12 سال مشغول به کار بودند در یک پروژه با هم. مایکل و پیپ دیده شده است هم در بسیاری از موارد بیش از دو ماه گذشته.

فقط در ماه گذشته آنها دیده می شد در نظر گرفتن یک قدم زدن در harbourside حومه از افزایش بای.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im