مترو پارک – قرنطینه edition تریلر: Ranvir Shorey و امی Vaidya starrer را بسته پانچ

مترو پارک – قرنطینه edition تریلر: Ranvir Shorey و امی Vaidya starrer را بسته پانچ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 15:52 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نشان می دهد ستاره Ranvir Shorey امی Vaidya Pitobash, Purbi جوشی و وگا Tamotia در نقش سرب

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

پس از ترک یک علامت در فضای دیجیتال با فصل اول از ‘مترو پارک’ اروس در حال حاضر به عقب با “قرنطینه Edition’ نشان می دهد. مترو پارک داستان داستانی گجراتی خانواده مستقر در ایالات متحده آمریکا و چگونه آنها در حال برخورد با قفل شده است و با توجه به همه گیر. این تریلر را دریافت کرده است یک صاعقه وار پاسخ از نه تنها مخاطبان بلکه حتی منتقدان برای آن منحصر به فرد و سرگرم کننده پر از محتوا است. نیازی به گفتن نیست قرنطینه نسخه نشان می دهد را بسته پانچ و حتی نمایش موارد است که مردم می تواند مربوط به.

اتمام تریلر اینجا هستید::

این مینی سریال به طور کامل به ضرب گلوله کشته شده است و اعدام در میان این مستند از ایمنی از همه خانه ها. نشان می دهد ستاره Ranvir Shorey امی Vaidya Pitobash, Purbi جوشی و وگا Tamotia در نقش منجر شود. ‘Metro Park – قرنطینه نسخه را از ویژگی های پنج قسمت از 3-5 دقیقه. کارگردانی شده توسط Abi Varghese و Venugopalan نشان می دهد شروع خواهد شد جریان در 23 مارس سال 2020 است.

پس از ارائه اولین شات در مستند سری با ‘ویروسی عروسی’ اروس در حال حاضر با مطالب تازه و سوار جلوتر از موج و از آوردن مطالب است که در مستند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de