صرف سای – Shraddha Aur Saburi: بازیگر Chahat Pandey مجروح در شلیک


در حالی که تیراندازی برای, تلویزیون, سریال, صرف سای – Shraddha Aur Saburi بازیگر Chahat Pandey مجروح خودش را به عنوان او پابرهنه راه رفتن!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Chahat Pandey

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Chahat Pandey

بازیگر Chahat Pandey که در حال حاضر دیده می شود در تلویزیون نشان می دهد صرف Sai: Shraddha Aur Saburi اخیرا مجروح در شلیک یکی از قسمت.

برای شلیک هنرمندان قرار شد پابرهنه و وجود یک توالی که در آن چند قطعه از شیشه بودند دروغ گفتن بر روی زمین. ندانسته Chahat راه می رفت در آنها و صدمه دیده خود در پای راست. او بلافاصله با توجه کمک های اولیه توسط سازندگان و حتی به نزدیکترین بیمارستان است.

“این برای اولین بار بود که من تیراندازی پابرهنه برای شخصیت من. آن زمان من یک زن و شوهر از روز برای رسیدن به آن استفاده می شود. در طی استراحت وقتی که من رفتم برای تغذیه سگ ها شروع شد یک قطعه شیشه ای که پر سر و صدا از طریق پوست من و من صدمه دیده است. با درمان فوری, من قادر به بازگشت به تنظیم و تکمیل شات در همان روز” او گفت:.

صرف Sai: Shraddha Aur Saburi پخش در تلویزیون های سونی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>