خرید رپورتاژ

صرف بابا desh chalata hai: راتان تاتا را سخت ضربه PSA برنده اینترنت – اخبار

به روز شده: فوریه 18, 2020, 16:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این ویدئو پسر می رود به می گویند که چگونه پدرش در کشور اجرا می شود حتی اگر او یک سیاستمدار, دکتر, پلیس, وکیل, اما اگر او نمی رفتن به محل کار این کشور را به توقف

A screengrab from the video shared by Ratan Tata on Instagram

یک screengrab از این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط راتان تاتا در Instagram

صنعتگر راتان تاتا مشترک PSA تصویری در این Instagram حساب است که قلب شکستن و سخت ضربه در همان زمان. این ویدیو نشان می دهد یک پسر قرائت یک شعر برای رقابت در مدرسه در مورد پدر خود که در آن او می گوید: “صرف بابا desh chalata hai” (پدر من کشور اجرا می شود).

در این ویدئو پسر می رود به می گویند که چگونه پدرش در کشور اجرا می شود حتی اگر او یک سیاستمدار, دکتر, پلیس, وکیل, اما اگر او نمی رفتن به محل کار این کشور را به توقف آمده است.

این تصویری است که به آرامی خود را نشان می دهد شغل پدر یک دستی روبنده و چگونه او را به انجام این کار به عنوان پسر توضیح می دهد که هند را نمی دانم به جداسازی زباله های خشک خود از مرطوب زباله. این نشان می دهد که کارگران بهداشت بالا رفتن از پایین تخلیه و scavaging راه خود را از طریق زباله در جوی و او را مستعد ابتلا به vunerable بیماری و در زمان مرگ است.

در پایان تصویری از پسر بچه التماس هند برای تبدیل شدن به عهده دارد به عنوان او می گوید: “Desh ko desh کا هار aadmi chalata hai” (هر نفر کشور اجرا می شود).

تاتا به اشتراک گذاشته یک ویدئو به عنوان بخشی از ماموریت گاریما ابتکار توسط تاتا اعتماد است که می پردازد ادای احترام به شجاع, دستی, رفتگران و برجسته این هدف که ‘در حال کار برای ارائه سالم و بهداشتی و انسانی شرایط کار برای آنها را به عنوان ذکر شده در عنوان از این ویدئو.

از طریق هشتگ #TwoBinsLifeWins در زیرنویس تاتا خواستار شهروندان به جداسازی خود زیست تخریب پذیر و غیر-زیست تخریب پذیر زباله به ‘کمک به کاهش بار بر روی این زحمتکش مردان و زنان.

مشترک چند ساعت پیش فیلم را به دست آورد 166,579 نمایش با بسیاری از مردم ستایش آن را در نظرات. یک کاربر به اشتراک گذاشته شده “آقا این کشور شده است واقعا خوش شانس به شما. با تشکر از شما برای بودن خیلی سخاوتمندانه فروتن و درست به ارزش های همیشه! شما الهام بخش به جمعیت جوان از این دنیا!” کاربر دیگری گفت که به رغم داشتن دو سطل برای مرطوب و خشک زباله های شهری شرکت خودرو مخلوط قرار داده و آن را در همان محل اصرار که “وجود دارد به یک رویکرد سیستمیک به آن در غیر این صورت ما همچنان به رنج می برند.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان