صرف Angne Mein, ترانه تصویری: ژاکلین فرناندز و Asim ریاض مکمل یکدیگر

صرف Angne Mein, ترانه تصویری: ژاکلین فرناندز و Asim ریاض مکمل یکدیگر – سرگرمی

انتشار: Mar 09, 2020, 12:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

صرف Angne Mein آهنگ است که یک پیچ و تاب و منحصر به فرد به محبوب عامیانه آهنگ – صرف Angne Mein مطمئنا خواهد بود یکی از همه زمان های مورد علاقه رقص آهنگ سال.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Jacqueline Fernandez

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Jacqueline Fernandez

و صبر است در نهایت بیش از! صرف Angne Mein شامل ژاکلین فرناندز و Asim ریاض منتشر شده توسط سازندگان آن. به سرحال آهنگ است که یک پیچ و تاب و منحصر به فرد به محبوب folk song – صرف Angne Mein مطمئنا خواهد بود یکی از همه زمان های مورد علاقه رقص آهنگ سال. خوانده شده توسط Neha Kakkar و رجا حسن با موسیقی توسط Tanishk بگچی نوشته شده توسط Vayu صرف Angne Mein آهنگ تصویری کارگردانی شده است Vinay Sapru و Radhika رائو که به کارگردانی Divya Khosla کومار تک Yaad Piya Ki Aane لگی.

اتمام آهنگ در اینجا:

Sapru توصیف این آهنگ به عنوان “یک داستان عشق ابدی و عاشقانه است.” آهنگ متفاوت تفسیر رقص روح هند در طول قرن ها و وعده تحویل حساسیت به لمس قلب-دست زدن به لحظات و 360 درجه سرگرمی. طراحی شده توسط Shabina خان صرف Angne Mein شده است نصب شده بر روی اسراف در مقیاس.

مجموعه ای در برابر یک پر جنب و جوش و رنگارنگ مجلل تنظیم این آهنگ را ارائه می دهد و منجر شخصیت ژاکلین فرصتی برای سفر در زمان. ژاکلین که هرگز در یک دوره لباس درام قبل از دیده می شود برای اولین بار در یک نگاه کلاسیک از یک شاهزاده خانم جنگجو در جهان از افسانه ایجاد شده توسط رائو و Sapru.

ایده پشت این ترانه بود که به کلاسیک شماره یک احساس از جشن. وجود دارد مقدار زیادی از رنگ و یک داستان فوتی و فوری است که به شما حرکت می کند. بوشان کومار, head honcho از T-سری سهام “جشن و موسیقی و رقص دست به دست در فرهنگ هند. بودن یک موسیقی شرکت می رود با خاک برای ما به انتشار یک آهنگ که شامل همه آن را. زمانی که صرف Angne Mein بود که مفهوم ما بلافاصله فکر گرفتن ژاکلین در هیئت مدیره. او فوق العاده است و بسیار سختکوش. ما تحویل داده اند چند chartbusters در گذشته است. آهنگ پر جنب و جوش و رنگارنگ بسیار شاهوار و کامل خواهد شد آهنگ رقص برای همه زمان ها است.”

ژاکلین که زودتر برجسته در سری T تک GF BF می گوید تیراندازی برای آهنگ سرگرم کننده بود. “این یک تجربه متفاوت برای من است. این دوست داشتنی برای بازگشت به سری T و کار با بوشان دوباره. زمانی که او منعکس ایده صرف Angne Mein به من هیجان زده بود و من فورا به آن بروید چون من سقوط در عشق با کل مفهوم موزیک ویدیو. آن را روشن است شگفت انگیز است. من به بازی بازی شاهزاده خانم و پری. این یک تجربه بزرگ انجام آهنگ با بسیار با اعتماد به نفس Asim. راه Radhika و Vinay را به ضرب گلوله به آن مثال زدنی است و این قطعا یک درمان بصری برای مخاطبان است.”

Asim ریاض که تبدیل به یک نام خانگی لطف اخیر خود روی لئامت دادن با Bigg Boss به ما می گوید: “این یک افتخار برای من به بخشی از این آهنگ. اول یک تشکر از شما به بوشان آقا برای انتخاب من برای این ویدئو. من تا به حال یک انفجار تیراندازی با ژاکلین; او را مانند یک دختر سرگرم کننده و ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است. من مطمئن هستم که همه طرفداران من در حال رفتن به عشق صرف Angne نبرد.”

مدیر Vinay Sapru سهام “در هنگام Bhushanji ارسال آهنگ به ما احساس آن را به حال بالقوه می شود برای همیشه لطفا برای نوع رقص با آهنگ. Bhushanji اعتماد قضاوت ما و ما تجسم این آهنگ به منظره. در حالی که حفظ یک محیط معاصر ما همچنین می خواستم به آن را به یک داستان تخیلی تنظیم با ژاکلین بودن شاهزاده خانم ما. ما را دیده اند دنیا در فیلم هایی مانند مولان اما هرگز در موسیقی است. ژاکلین شخصیت دارد در دو جهان — یک مجموعه در این زمان بار دیگر 1435. دیدن این دو جهان در کوتاه دقیقه باید جالب برای بینندگان است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de