ذهنی آشفته انسان به شمار همانطور که دکتر تجویز قرص به بیماران

ذهنی آشفته انسان به شمار همانطور که دکتر تجویز قرص به بیماران – اخبار

منتشر شده: فوریه 22, 2020, 14:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | چهترپور (Madhya Pradesh)

هنگامی که ناشناخته غاصب سوال شد توسط عمران جراح مرد به او توصیه می شود â€دیدن یک psychiatrist’ و همچنین داروهای تجویز شده به او

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

چهترپور (Madhya Pradesh): یک ذهنی آشفته در Madhya Pradesh را در چهترپور منطقه مطرح شده به عنوان یک پزشک با نشستن بر روی یک صندلی خالی در یک کابین در یک بیمارستان مدنی در روز چهارشنبه. مرد ناشناخته نیز بررسی بیماران و به آنها نسخه برای نیم ساعت تا زمانی که او گرفتار شد.

به گزارش تایمز هندکه دغل باز سوال شد توسط عمران جراح مرد توصیه او را به یک روانپزشک مراجعه کنید و همچنین داروهای تجویز شده به او.

مرد رومینگ در اطراف بیمارستان مدنی هنگامی که او را دیدم اتاق بهداشت روان برنامه خالی نشست و دکتر را به صندلی. مدنی جراح تومان Tripathi گفت که دکتر نوشته شده است که به اتاق بازرگانی واگذار شد و به برخی دیگر وظیفه پس از آن خالی است.

به عنوان به زودی به عنوان غاصب در زمان صندلی بیماران در آمد و او شروع به چک کردن آنها را. در زمان این مرد در صندلی او بررسی می شود حداقل نیم دوجین بیماران. یک بیمار Bhalloo Yadav او گفت که او peeped به اتاق برای پیدا کردن یک مرد که او بررسی می شود درست مانند یک پزشک و همچنین به او صحبت کرد که در راه است. “من به او گفت من تا به حال تب و بدن درد. او مثل یک پزشک و انجام نمی دهد هر گونه تصور که او ذهنی آشفته Yadav, گفت:, و اضافه کرد که او نیز به او OPD لغزش و او با شتاب او را به برخی از داروها.

Anoop Shukla, که با این نسخهها کار در فروشگاه های پزشکی از بیمارستان بود تعجب در دیدن نسخه در جوهر قرمز. هنگامی که او یکی از بیماران در مورد دکتر چک کردن آنها و به اتاق رفت جایی که او نشسته بود. Shukla دیدم ‘دکتر’ و گزارش بلافاصله او را به امنیت و مقامات ارشد.

هنگامی که غاصب برداشته شد و از اتاق بیرون Dr Tripathi تعامل با او و متوجه شد که او نیاز psychiatrc کمک کند. “پس از او برداشته از اتاق من تعامل با او و بلافاصله متوجه شد که مرد. او به نوبه خود از من خواست به یک روانپزشک مراجعه کنید و در سمت چپ اتاق من. او حتی تجویز برخی از داروها برای من قبل از خروج از” عمران جراح گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im