Mentalhood عنوان پیگیری است که همه مجموعه ای برای بیدار کردن مامان-petitor در شما

Mentalhood عنوان پیگیری است که همه مجموعه ای برای بیدار کردن مامان-petitor در شما – سرگرمی

انتشار: Mar 06, 2020, 17:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

خوانده شده توسط مروارید رافائل و Sanchari بوز, آهنگ برجسته نقش های متعدد است که یک مادر به بازی

Karisma Kapoor in a still from Motherhood title song. Image courtesy: Youtube/@AltBalaji

Karisma Kapoor, هنوز هم از مادری عنوان آهنگ. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب/@AltBalaji

بعد از دیدن تیزر و تریلر از ALTBalaji و ZEE5 آینده نشان می دهد Mentalhood یکی نمی توانید صبر کنید برای دیدن آنچه که در فروشگاه در rollercoaster زندگی این شش supermoms. اضافه کردن به هیجان و دیوانگی پیش از نمایش راه اندازی در تاریخ 11 مارس دو سیستم عامل راه اندازی کرده اند به عنوان آهنگ روز جمعه است که باعث می شود برای کامل سرود برای تمام مادران.

اتمام آهنگ در اینجا:

خوانده شده توسط مروارید رافائل و Sanchari بوز, آهنگ برجسته نقش های متعدد است که یک مادر به بازی در علاوه بر این به عنوان یک پدر و مادر doting. پس از همه, یک, همسر, خواهر,, دوست, دوست و مادر همه در همان زمان است که هیچ شاهکار آسان است. اضافه کردن به که آنها را به خیاط برنامه های خود را با توجه به رنگ جدول زمان و به طور مداوم حقه بازی بین قابل توجه حق تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای. در حالی که آنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار این مادران هرگز اجازه هر چیزی آمده بین خود و فرزندان خود را. ایمن می گویند در اینجا این است که یک عنوان آهنگ که بازدید در سمت راست توجه داشته باشید تا آنجا که گفتن بینندگان چگونه بالا بردن کودکان و نوجوانان است و کمتر از یک جنگ را در خود دارد.

بازیگران Karisma Kapoor, Shilpa Shukla, Shruti ست Sandhya Mridul Tillotama Shome, Dino Morea و سانجی سوری Mentalhood احساسی سفر از پدر و مادر. تمام مجموعه برای انتشار در مارس 11, ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید که چگونه این supermoms مدیریت برای بالا بردن فرزندان خود را در راه منحصر به فرد که باعث می شود آنها را کمتر از ابرقهرمان بودن!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de