Mentalhood: Karisma Kapoor است که در اینجا برای کمک به تمام مادران چگونه به بهترین در جهان

Mentalhood: Karisma Kapoor است که در اینجا برای کمک به تمام مادران چگونه به بهترین در جهان – سرگرمی

انتشار: Mar 16, 2020, 17:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آیا شما می خواهید به بهترین در جهان است ؟ Karisma Kapoor است که در اینجا برای کمک به تمام مادران چگونه به بهترین در جهان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/ALT Balaji

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/ALT Balaji

آمدن به نجات همه مادران در خارج وجود دارد ALTBalaji و ZEE5 آخرین نشان می دهد Mentalhood ارائه تمام زندگی درس ها و نکاتی که پدر و مادر احتمالا می تواند نیاز است. در حالی که مادری می تواند یک کار دشوار Mentalhood به نظر می رسد که همه پاسخ درست است. با هر یک از این 10 قسمت برجسته یو پی اس و فراز زندگی از زندگی مادر را نشان می دهد به عنوان راهنمای کامل اگر کسی می خواهد به ماندن بگیرید پیش در این مسابقه مادر.

در به تازگی منتشر شده تیزر است که ویژگی های Karisma Kapoor, Tillotama Shome Sandhya Mridul Dino Morea, Shruti ست و شیلپا Shukla ما دیدن هر یک از آنها صحبت کردن در مورد ثبت نام در غیر موجود بهترین مادر مربیگری کلاس. پس از همه, که به نمایش در نشان دادن بهترین بودن مادر را نمی توان از طریق آموخته هر مربیگری کلاس و هر مادر مانور راه خود را از طریق به منظور بالا بردن کودکان خود را.

نگاهی به:

پس از راه اندازی در مارس 11, Mentalhood به تصویر می کشد زندگی پرماجرا شش supermoms که نگاه به اعتصاب تعادل کامل بین بردن فرزندان خود و زندگی کاری. با وجود چالش های پرتاب راه خود همه آنها باید خود را در راه منحصر به فرد مقابله با این وضعیت ارائه, دمدمی و در عین حال عاطفی داستان در به چالش کشیدن نقش مادری.

این شش supermoms را ساخته اند بسیاری از بهترین مادر مربیگری کلاس. باید شما ؟ پرش در این بازی سرگرم کننده پر از سوار شدن به Mentalhood است که در حال حاضر جریان منحصرا در ALTBalaji و ZEE5 برنامه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de