اعضای پارلمان را به 30 درصد کاهش به صندوق مبارزه با کروناویروس

اعضای پارلمان را به 30 درصد کاهش به صندوق مبارزه با کروناویروس – اخبار

به روز شده: Apr 08, 2020, 18:23 IST | PTI | بمبئی

در حالی که Lok سبها است 543 اعضای Rajya سبها دارای قدرت 245. از حقوق و دستمزد Rs یک لاخ نمایندگان را در حال حاضر دریافت 70,000 تومان در هر ماه

Rajya Sabha chairman M Venkaiah Naidu

Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu

فرمان به اصلاح قانون برای کاهش حقوق نمایندگان مجلس 30 درصد برای یک سال “برای دیدار با فشارهای ناشی از COVID-19 pandemic” اعلام شد در روز سه شنبه. یکی دیگر از دستور دولت گفت: نمایندگان مجلس نیز یک برش از مجموع 27,000 تومان در هر ماه در هر یک از حوزه خود را کمک هزینه و کمک هزینه.

حقوق و دستمزد و کمک هزینه بازنشستگی از اعضای مجلس شورای اسلامی (اصلاحیه) فرمان 2020 را به اجرا بلافاصله. فرمان را با قرار دادن جدید زیر در بخش حقوق و دستمزد و کمک هزینه بازنشستگی از اعضای مجلس قانون سال 1954 به اثر به کاهش حقوق.

“با وجود هر چیز موجود در زیر بخش (1) حقوق و دستمزد قابل پرداخت به اعضای پارلمان تحت زير بخش (1) باید کاهش سی درصد است. برای یک دوره یک ماه شروع از 1 آوریل سال 2020 به دیدار با فشارهای ناشی از کوروناویروس (COVID-19) همه گیر” این ماده جدید می گوید.

فرمان پاک شد توسط اتحادیه کابینه در روز دوشنبه. یک لایحه به جای فرمان آورده شود و در جلسه بعدی مجلس. در حالی که Lok سبها است 543 اعضای Rajya سبها دارای قدرت 245. از حقوق و دستمزد Rs یک لاخ نمایندگان را در حال حاضر دریافت 70,000 تومان در هر ماه است.

با توجه به کمک هزینه با توجه به سفارشات کمیته مشترک مجلس با مشورت با دولت توصیه می شود 30 درصد کاهش در حوزه کمک هزینه 70,000 تومان در هر ماه از هر MP که می آید به 21,000 تومان در هر ماه است.

“با وجود هر چیز موجود در قانون 2 یک عضو باید حق دریافت این حوزه کمک هزینه در بخش 8 از حقوق و دستمزد و کمک هزینه بازنشستگی از اعضای مجلس قانون 1954 (30 1954) در نرخ روپیه چهل و نه هزار در هر mensem (ماه) برای دوره از 1 آوریل سال 2020 تا 31 مارس سال 2021” دولت گفت: در اطلاع رسانی.

از 60,000 تومان دفتر مجاز در هر ماه هر نماینده را در حال حاضر دریافت 14,000 تومان نسبت به لوازم التحریر در برابر 20 ، 000 تومان در هر ماه پیش از آن. شده است وجود دارد هیچ کاهش در مقدار 40,000 تومان در هر ماه به معنای درگیر شدن دستیاران شخصی توسط نمایندگان مجلس است. Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu و Lok سبها اسپیکر Om Birla پذیرش توصیه های کمیته مشترک و برش تبدیل شده موثر از 1 آوریل رسمی منظور گفت.

قوانین, طبق اطلاع رسانی که تحت آن کسر آمده اند به نام اعضای مجلس (حوزه کمک هزینه) اصلاح قوانین 2020. دولت روز دوشنبه گفت که حقوق و حقوق بازنشستگی نمایندگان مجلس خواهد بود را کاهش دهد. یک سخنگوی دولت بعد از آن روشن است که تنها حقوق و دستمزد خواهد بود با کاهش 30 درصد و کمک هزینه و حقوق بازنشستگی.

“تصمیم کابینه محدود شد به اصلاح قانون برای کاهش حقوق نمایندگان مجلس است. این کمک هزینه را کاهش داده شده توسط مجلس پانل در مشورت با دولت با اصلاح قوانین” توضیح داد و بنادر.

توجیه کاهش در حقوق قانونگذاران فرمان گفت: coronavirus همه گیر نشان داده اهمیت سریع امداد و کمک و لازم است به “برخی اقدامات اضطراری برای جلوگیری و مهار گسترش گفت: همه گیر”.

“… به منظور مدیریت و کنترل چنین شرایطی لازم است برای جمع آوری منابع با کاهش حقوق و کمک هزینه از اعضای پارلمان…” این فرمان گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>