Megastar Aazaad بازگشت از اروپا

Megastar Aazaad بازگشت از اروپا – سرگرمی

انتشار: Mar 11, 2020, 16:51 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Megastar Aazaad اتحاد به هند بازگشت و با تیم خود

Megastar Aazaad بازگشت به هند با تیم خود را. ملی فیلمساز اخیرا در اروپا برای نهایی کردن ملزومات برای اولین نمایش جهانی خود را بلند پروازانه فیلم Aham Brahmasmi که اولین جریان اصلی سانسکریت فیلم در تاریخ جهان با هدف جهانی شدن هند ابدی تمدن و فرهنگ است.

Megastar Aazaad سفر به بسیاری از شهرها از جمله لندن و بیرمنگام و مطالعه تمدن-فرهنگ و زندگی انسان وجود دارد و در طول این زمان. Megastar Aazaad که رفت در این کمپین جهانی نشان از سانسکریت و هندی فرهنگ خود را از طریق اصلی اول زبان سانسکریت فیلم تاریخ جهان Aham Brahmasmi, ارتباط با سازمان های مختلف و افراد وجود دارد. تحویل شدید بحث و گفتگو با پژوهشگران در سانسکریت. خارجی زبان سانسکریت دوستداران همچنین استقبال Aazaad فرهنگی ناسیونالیسم مبارزات انتخاباتی آشکارا و ارائه حمایت کامل خود را.

Partnered

تحصیل کرده و آموزش دیده از نظامی مدرسه Aazaad سفر طول و وسعت از هند و چند بار قول داد به هند Sanatan بهارات دوباره. Aazaad که پر بود از ملی ایده های خود را آغاز سینمایی سفر با درخشان ملی فیلم Rashtraputra بود که دیده و قدردانی توسط جامعه جهانی در 72 جشنواره فیلم کن در فرانسه. در طول سفر اروپا Megastar Aazaad همچنین بازدید از محل اقامت افسانه ای ویلیام شکسپیر نمایشنامه نویس و ادای احترام به شکسپیر شگفت انگیزی هنری. Aazaad تعامل با خارج از شکسپیر را در شکسپیر ادبی کار می کنند. هر کجا که Megastar Aazaad می رود هر چه بود در مقابل چشمان خود اما هند همچنان در چشمان او. در حالی که در تعامل با شکسپیر عاشقان از سراسر جهان Megastar Aazaad معرفی بزرگ ما پرستاران و بی انتها نویسندگان از هند مانند والمیکی ، Veda Vyasa, Kalidasa, Bhasa, Shudraka دقیقه با جزئیات. Aazaad اظهار داشت که هند میراث ارزشمند از دست داده بود در تاریکی برده داری. در این دوره هزار ساله و برده داری و اعمال وحشیانه اسلامی مهاجمان ما قادر به ترویج و محافظت از ما هنری جواهرات. میلیون ها نفر از کتاب ها و نسخ خطی نگهداری می شود سوزاندن ماه در Nalanda دانشگاه جهان, قدیمی ترین آموزش های بین المللی مرکز توسط وحشیانه و دور از تمدن بختيار Khilji. Aazaad در حالی که اعلام خود ناسیونالیسم خاک بریتانیا گفت که بریتانیا تا به حال حکومت هند غیر اخلاقی برای دو صد سال است. در تابش خیره کننده, و خیره از غنای اینجا ثروت هند را غارت ثروت درخشان است. Aazaad گفت که هند هرگز غارت و تاخت و تاز هر کشور در جهان است. هند هرگز حمله کردند. Vasudhaiva Kutumbakam بود روح ما سرود اما ما با خشونت و خرابکاری از بی رحمانه اشغالگران است.

Partnered

هر کجا که Aazaad رفت و خود را Sanatan فرهنگ نیز می رود به طور همزمان. Aazaad خوانده Hanuman Chalisa در تقاطع لندن پس از دیدن آن انگلیسی بیش از حد غرق شد. سرخپوستان بودند توهین Britishers گفت: سگ ها و سرخپوستان مجاز در حکومت هند یک بار, اما امروز این سناریو تمام اتحادش را تغییر زمانی که Britishers گوش دادن hanuman Chalisa شعار توسط megastar Aazaad در سرزمین خود. هنگامی که پروردگار هانومان خودش عبور از دریا برای رسیدن به سریلانکا اما امروز یک جانباز از پروردگار هانومان megastar Aazaad تمدید شکوه و ممکن است به زبان های انگلیسی و زمین است.
Aazaad در حال رفتن به بازگشت به اروپا به زودی برای انتشار جهانی با فارسی فیلم وطن پرست بزرگ در فارسی به صورت جامع زبان انگلیسی مخاطب است. در حال حاضر جامعه جهانی را ببینید شدید ناسیونالیسم هند در زبان انگلیسی. Aazaad گفت که ما فرزندان از عقل از سر فرزانگان و استخوان از حکیم Dadhichi نیز سقوط صاعقه بر دشمنان است.

Aazaad را سینمایی سفر همچنان در بسیاری جهات. Aazaad مجموعه ای خاموش در سفر به Chennai به عنوان به زودی به عنوان او در بازگشت از لندن است. Aazaad آماده است تا خود را با آخرین فیلم تامیل Mahanayakan به پل زبانی تفاوت شمال و جنوب هند از طریق sanatan دارما فرهنگی و ناسیونالیسم. ملی Sanatani Megastar Aazaad را Tamil شاهکار Mahanayakan را نیز معرفی تامیل مخاطبان به آن میراث فرهنگی سرگرمی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de