دیدار Akhilendra Sahu یک جوان کارآفرین سریال بنیانگذار ASTNT فن آوری های Pvt با مسئولیت محدود

دیدار Akhilendra Sahu یک جوان کارآفرین سریال بنیانگذار ASTNT فن آوری های Pvt با مسئولیت محدود – اخبار

انتشار: May 17, 2020, 14:54 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Akhilendra Sahu به نظر می رسد که از این روند در سال های اولیه و امروز او یکی از جوانترین کارآفرین سریال

در سن 18 سالگی بسیاری از ما فکر می کنم در مورد دانشگاه های ما و دوستان و احزاب و یا فقط سرد. می تواند شما را تصور کنید که داشتن یک اینده بیشتر رویکرد به زندگی است. Akhilendra Sahu یک جوان پویا و کارآفرین که گرفته بازاریابی دیجیتال صنعت توسط طوفان. به عنوان روند دیجیتال و بازاریابی آنلاین در حال رشد بوده است در هند یکی ممکن است تعجب آنچه که در آینده برای این صنعت است. Akhilendra Sahu به نظر می رسد که از این روند در سال های اولیه و امروز او یکی از جوانترین کارآفرینان سریال. او موسس و مدیر عامل شرکت از ASTNT Technologies Private Limited, شرکت های تابعه – ویژگی های بعدی (WebHosting Company), StartUp199 (وب سایت شرکت توسعه), FoodChilli (آنلاین تحویل مواد غذایی و رستوران), CeleTokers رسانه ها (اخبار سرگرمی) & اخیرا او خود را آغاز جدید شرکت InfinityFame (شرکت بازاریابی دیجیتال).

شروع کردن در سنین پایین همیشه یک مزیت و Akhilendra Sahu شده است به اندازه کافی هوشمند برای شروع حرفه ای سفر در سن 16. پس از آن او شد تا پروژه به عنوان یک مترجم آزاد و ساخته شده است نام خود را در صنعت. او به زودی تبدیل به یکی از نامهای شناخته شده در صنعت. او در زمان یک جهش از ایمان و شروع به خود آژانس بازاریابی دیجیتال: InfiniityFame. امروز شرکت خود را به یکی از سریعترین رشد بازاریابی دیجیتال سازمان است. InfinityFame موفقیت یک عهد به کار سخت و بی امان فداکاری است.

تخصص او نهفته در بازاریابی رسانه های اجتماعی و کمک به افراد تبدیل به اثرگذارندهها و چهره های عمومی است. او می داند که چگونه این صنعت کار می کند, آنچه مشتریان می خواهید برای او ارائه می شود آن را کاملا. با چشم انداز بزرگ و ذهن Akhilendra Sahu در تلاش جهت دستیابی به موفقیت بیشتر در هر روز است.

این جوان کارآفرین آرزوهای خود را به الهام بخش بسیاری از کسانی که مایل به شروع به شرکت های خود را اما عدم اعتماد به نفس. او مصرانه از همه کارآفرینان و خارج از جعبه متفکران به جهش از ایمان درست مثل او.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im